690 680 960

Skende poszerza ofertę. Nowi najemcy, a wśród nich międzynarodowe marki i lokalni producenci

SKENDE powiększa się o grono aż 6 nowych najemców, a tym samym o ponad 2100 m² nowo wynajętej powierzchni handlowej. Od początku grudnia klienci mogą skorzystać m.in. z oferty najbardziej popularnej w Wielkiej Brytanii sieci sklepów sportowych.

Mimo niedogodności spowodowanych przez pandemię Covid-19, z jakimi zmaga się cała branża handlowa, lubelskie miejsce spotkań nieustannie się rozwija, zwiększając portfolio swoich najemców. Sklep Sports Direct otworzył swoje podwoje na ponad 1300 m². Klienci znajdą tu obuwie i odzież sportową wiodących firm, takich jak Nike, Adidas, Under Armour, ASICS i Puma, a także sprzęt sportowy oraz fitness. W Sport Direct dostępna jest również marka USC oferująca markowe kosmetyki, akcesoria i odzież od m.in. Converse, Champion, Levi’s, Hilfiger Denim czy Lacoste.

Dużą powierzchnię liczącą pond 590 m² zajmuje nowo otwarty KiK, który proponuje szeroką ofertę odzieży i biżuterii w przystępnej cenie, a także asortyment dla miłośników artykułów dekoracyjnych i dodatków do domu. Mieszkanki Lublina z pewnością cieszy otwarcie salonu polskiej marki YES, której biżuteria wyróżnia się oryginalnością wzornictwa i kolekcjami odzwierciedlającymi światowe trendy w jubilerstwie. Z kolei w nowym lokalu Wyjątkowy Prezent klienci SKENDE już niebawem będą mogli kupić jeden z 6 500 ekscytujących, oryginalnych upominków na każdą okazję, takich jak skok na bungee, przejażdżka sportowym samochodem czy voucher na kolację.

W SKENDE powiększa się również oferta gastronomiczna. Jednym z nowych najemców centrum jest pochodzący z Roztocza Zakład Mięsny „Wasąg”, w którego sklepie firmowym można kupić wędliny bez sztucznych dodatków, tworzone według najlepszych tradycyjnych receptur. Odwiedzającym centrum regionalne wyroby proponuje również Piekarnia i Cukiernia Skalski, w której na powierzchni ponad 120 m² będzie można napić się kawy i spróbować wypieków z oferty ok. 100 produktów tworzonych z naturalnych surowców.

– Stale pracujemy nad poszerzeniem oferty handlowej naszego centrum. Chcemy, by SKENDE było dla mieszkańców Lublina i okolic miejscem spotkań i codziennych zakupów, dlatego uzupełniamy portfolio o atrakcyjne sklepy oraz oferty. Cieszymy się, że dołączyli do nas z jednej strony lokalni producenci, oferujący najlepsze produkty z naszego regionu, a z drugiej – z sukcesem działające na świecie międzynarodowe marki. Nowe otwarcia świadczą o tym, że mimo trudności wynikających z pandemii Covid-19, z jakimi zmaga się cała branża, nasze miejsce spotkań nie przestaje się rozwijać – powiedział Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping.

Ale to nie wszystkie nowości. Co czwartek SKENDE odwiedza wyjątkowy fish truck „Pustelni – Ryby/Zajazd Rybacki”, w którym dostępne są świeże ryby, m.in. karpie, pstrągi, jesiotry, czy sumy, ale także rybne przetwory – pasty, zupy i inne. To dobrze znana i lubiana marka na rynku lubelskim, która od wielu lat prowadzi własną hodowlę ryb, restaurację i sklep. Swoją działalność, po przerwie, wznowił także Szwedzki Stół – unikalne miejsce spotkań, w którym oprócz oferty gastronomicznej, odbywają się warsztaty i spotkania. Na co dzień można tu spróbować pysznych domowych pierogów, zup, zapiekanek oraz deserów. Przestrzeń jest dostępna także na prywatne uroczystości, spotkania w gronie znajomych.

(fot. mat. prasowe)

13 komentarzy

 1. Omnikron zaraz wszystko pozamyka.

  • Nie byłbym taki pewien. Ta literka zaczyna się powoli ludziom i mediom nudzić. Większość z niecierpliwością już oczekuje następnej.
   A poza tym, to wybór alfabetu greckiego, do straszenia wirusem, był strzałem w dziesiątkę. Znacznie lepiej brzmią litery greckie niż liczby arabskie czy litery alfabetu łacińskiego.

   • Ludziom nudzą się już antyszczepionkowcy, ponieważ zalegiwanie w szpitalach, brak miejsc na cmentarzach, wszelkiej maści ograniczenia i niekończące się noszenie masek znudziło już ludzi na tyle, że wolą się zaszczepić dla spokoju oczekując tego samego od innych.
    Jak ktoś nie chce się szczepić to niech siedzi w domu. Do szkoły, urzędu, pracy, sklepu nie musi chodzić.
    Sorry plandemia nigdy się nie skończy.
    Taa zaszczepieni chorują tyle że jak zwykłe przeziębienie.

    • A najłatwiej złapać wirusa tam gdzie są ludzie, czyli w centrach handlowych jak Skende.

    • no i niech chorują, ale niech nie roznoszą przy okazji wirusa, dla mnie nie ma różnicy, czy wirusa roznosi zaszczepiony czy niezaszczepiony, limity powinny być takie same dla wszystkich, maseczki obowiązkowe dla wszystkich, i dystans, a nie że w kolejce do kasy stoi ci na plecach i chucha

 2. Jak to jest, że na takich czy podobnych parkingach, ludzie nie rzucają się pod koła samochodów, choć także mają (podobnie jak na PdP) pierwszeństwo przed nadjeżdżającymi pojazdami?

  „Art. 26.
  4. Kierujący pojazdem, przejeżdżając przez chodnik lub drogę dla pieszych, jest obowiązany jechać powoli i ustąpić pierwszeństwa pieszemu.
  5. Przepis ust. 4 stosuje się odpowiednio podczas jazdy po placu, na którym ze względu na brak wyodrębnienia jezdni i chodników ruch pieszych i pojazdów odbywa się po tej samej powierzchni.”

  Potrafi to ktoś wyjaśnić? Dlaczego Święte Krowy rzucają się kierowcom pod kola najczęściej na PdP?

 3. Reklama ukryta jako „wiadomości”

 4. Chyba teraz pojadę.

 5. czyli ten palący się billboard to był tylko wstęp do kampanii reklamowej…

 6. Będą tam rowery?

 7. Komu się nie podoba Skende, to zapraszamy do typowo polskiego „centrum”, na pobliską Elizówkę. Oferta licznie zgromadzonych tam najemców zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów, a miła i zaangażowana obsługa chętnie doradzi w wyborze świeżych artykułów.
  Niby śmieszne, ale policzcie, ile lat przewagi mieli nad Skende? Nie dało rady rozkręcić tam czegoś podobnego?

 8. nie odpisywać płatnym szczepionkowcom

  O tutaj też płacą pisiory po złotówkę kowidiotom 🙃

  • Nie, tutaj antyszczepionkowcom robi się dwie fałdy na mózgu żeby mogli przynajmniej korzystać z toalety, bo inaczej to robią pod pod siebie abortowanymi płodami. Jak to możliwe że potrafisz obsługiwać klawiaturę z ujemnym IQ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku