Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Siedliska: To nie było pobicie lecz zabójstwo. We dwóch kopali go po głowie

Policjanci rozwikłali zagadkę śmierci śmierci 31-letniego Rafała, którego zwłoki odnaleziono w niedzielę w pobliżu dyskoteki Kometa w Siedliskach Pierwszych. Za jego śmierć odpowie dwóch mężczyzn.

Zabójcami 31-latka okazało się dwóch mężczyzn. Pierwszy z nich 19-letni Patryk F. z Piask przyznał się do wszystkiego i usłyszał prokuratorskie zarzuty. Później śledczy rozpoczęli przesłuchanie jego kolegi, wobec którego dowody przemawiały iż także mógł przyczynić się do śmierci Rafała. W trakcie czynności mężczyzna również usłyszał zarzuty w tej sprawie. Pozostali dwaj zatrzymani, gdyż policjanci zatrzymali do wyjaśnienia łącznie cztery osoby, nie brali bezpośrednio udziału w zdarzeniu.

Początkowo prokuratura wskazywała na to, że ofiara straciła życie w wyniku pobicia. Jednak w trakcie śledztwa okazało się, że sprawcy odpowiedzą za zabójstwo. 31-latek miał zmasakrowaną twarz a obrażenia nie mogły powstać w wyniku zwykłych ciosów. Śledczy ustalili, że obaj mężczyźni mieli przewrócić na ziemię 31-latka a następnie kopać go po głowie. Później ciężko rannego zostawili na pewną śmierć. Musieli mieć świadomość, że tego typu działanie może przyczynić się do jego śmierci tak samo jak pozostawienie go w miejscu, gdzie rzadko kiedy ktokolwiek uczęszcza.

Zwłoki zostały odnalezione dopiero następnego dnia przed południem, na terenie jednej z posesji, około 100 metrów od dyskoteki. Od samego początku wiadomo było, że denat nie zmarł śmiercią naturalną. Okoliczni mieszkańcy nie chcą oficjalnie nic mówić na ten temat, jednak wielu z nich przyznaje, że sobotnie dyskoteki są przekleństwem miejscowości. -Biją się co chwila, krzyki i wrzaski to sobotnia codzienność. Powinni jakoś bardziej zadbać o bezpieczeństwo w tym miejscu, gdyż nie ma soboty, by ktoś tam nie został pobity. Tym razem zakończyło się to tragicznie – wyjaśniali w środę naszemu reporterowi.

Siedliska: To nie było pobicie lecz zabójstwo. We dwóch kopali go po głowie
Siedliska: To nie było pobicie lecz zabójstwo. We dwóch kopali go po głowie

(fot. lublin112, policja)
2016-01-13 16:02:03+

51 komentarzy

 1. ponoc pan zabity dokonal gwaltu na osobie niepelnosprawnej (tak, wyrok otrzymal i wyszedl za dobre sprawowanie)

 2. Zabity zgwałcił razem z dwoma innymi ludźmi NIEPEŁNOSPRAWNĄ kobietę. Ludzie, zamiast rzuczać oszczerstwa sprawcom, opamiętajcie się!

  • nie oni powinni wymierzać sprawiedliwość, a jeśli już chcieli go ukarać to przesadzili, nie uważasz?

  • on i dwóch sprawców = 0, czyli bilans jest równy on miał siedzieć oni będą siedzieć, w czym rzecz?

 3. Ich tam było chyba z 15 osób. Zabity chyba był wtedy najmłodszy

 4. Usmażyć gnojusów

 5. Jak zgwałcił to dobrze skur….lowi. Wyrwali chwasta…

 6. Do paki i wsadzić do tych co wiedzą co zrobić z młodymi Panami hehe.
  Niech cierpią na zawsze gówniarze!!!

 7. Ali Abdul Al-Haddad

  WTF? Dlaczego zamazaliście logo na bluzie? Co ono Wam winne?

 8. Polacy sami sobie zadają sobie bul i śmierć nikt niezasługuje na śmierć .moje dzieci jeżdżą na te dyskoteki .ojciec syna zarombał siekierą a potem poszedł do kośćoła i przyjął komunię św .jek można zabić człowieka ??????????

 9. 67030205145 Chyba jesteś wyborcą PO bo piszesz ,,bul” tak samo jak komorowski.Nie znasz ojczystego języka a najeżdżasz na innych Polaków i wytykasz im przywary choć inne narody mają jeszcze większe.

 10. Dobrze te chlopaki zrobili szacun dla nich gnebic gwalcicielow

Wiadomości z info112