Ścigali się na ulicach miasta, dwie potrącone osoby nie żyją. Grozi im dożywocie

Nielegalne wyścigi na ulicach Jeleniej Góry zakończyły się tragedią. Nie żyją dwie osoby potrącone na przejściu dla pieszych, kierowcy dwóch pojazdów usłyszeli zarzuty. Grozi im kara nawet dożywotniego więzienia.

52 komentarze

 1. Moim skromnym zdaniem to jest jeden sprawca zabójstwa, ten drugi powinien co najwyżej odpowiadać za nieumyślnie spowodowanie śmierci.

 2. Jak dostaną 2 lata ,to bedzie wszystko …nasz wymiar „sprawiedliwosci ” wyjątkowo pobłażliwie traktuje piratów i zabójców drogowych

  • Ale cos jednak sie zmienia. To chyba zasluga prokuratury slowackiej. Oni sie nie pi….ola z takimi bandziorami. Mariusz z Tatar dobrze gada. Takich kierowcow jak ci dwaj to trzeba utylizowac.

 3. „Mariuszu z tatar 2” ty to jesteś jednak zdrowo pierd…lniety …nie ma dla ciebie nadziej

 4. I dobrze, ze prokuratura wziela sie za tych drogowych bandytow i zmienia kwalifikacje czynu. Wczesniej groziloby im maksymalnie 8 lat. To chyba po tym wypadku na slowacji, cos sie zmienilo w mentalnosci prokuratury. Dozywocie to moze przesada, ale 25 lat im sie nalezy.

  • Miejmy nadzieję, że niezawisły sąd nie zgodzi się z tymi zarzutami. Ten co zabił oczywiście powinien siedzieć a drugi stracić tylko prawo jazdy.

   • Był wspolwinnywiec pójdzie siedzieć. Ścigając się z nim nakłaniał go do popełnienia wykroczenia i w efekcie do przestępstwa. Zawiasy to najmniej na co może liczyć. Prawko na kilka lat jak nie dożywotnio też straci. Przestań trolować młotku, bo nie dobrze się robi jak widzi się taką skazę na systemie edukacji.

 5. no i po co to napinanie sie, znajac nasz wspaniały wymiar sprawiedliwości to dostaną jakiś śmieszny wyrok bo niby dlaczego akurat z nich zrobić przykład ?
  ale ktoś powinien zrobić jakiś przykład bo to co sie na drogach u nas widzi to jakiś armagedon prędkości a co drugi to Kubica czy inny Hakinen …

 6. Mogliby juz wyjsc po 15 latach, ale niech sad da im 25 lat, by innym mlodym glupkom dac do myslenia.

 7. Smierdzace gnoje. Jak sie scigali to byli swiadomi czym to grozi. Jak dla mnie to sprawca powinien dostac min 15, a ten drugi to przynajmniej 8.

 8. Bardzo mi przykro z powodu smierci niewinnych osób. PID. Jest jakies swiatełko w tunelu, że wymiar sprawiedliwosci potraktuje tych „trzymaczy kierownic” adekwatnie do czynu czyli bardzo surowo a smierc ofiar nie pojdzie na marne bo taki wysoki wyrok miejmy nadzieje podziala prewencyjnie na innych gowniarzy (i nie tylko) ktorym myli sie swiat realny z gra komputerowa. Noz sie w kieszeni otwiera jak sie widzi takich bezmozgow szalejacyh po miescie. Chyba nie ma wiekszego obciachu niz taka jazda. Zawsze wtedy oczyma wyobrazni widze za kierownica takiego nosacza sundajskiego. Zero myslenia za fajerą. Gaz w podloge wciskac kazdy potrafi a juz cos troche pomyslec na drodze to juz przerasta tych mistrzow prostej.

 9. Oby dostali dożywocie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!