690 680 960

Samochód osobowy zderzył się z łosiem. Na miejscu pracują służby ratunkowe, są utrudnienia w ruchu

Na przyległym do kompleksu leśnego odcinku Lubartów – Firlej samochód osobowy zderzył się z łosiem. Występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut przed godziną 21 w miejscowości Wola Lisowska koło Lubartowa. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku Lubartów – Kock, samochód osobowy zderzył się z łosiem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Lubartowie oraz z OSP w Brzezinach, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na przyległym do kompleksu leśnego odcinku trasy.

Obecnie na miejscu pracują służby ratunkowe. Na razie nie ma jeszcze informacji o poszkodowanych. Z kolei policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jak przekazuje nasz czytelnik Artur, występują utrudnienia w ruchu. O ile rozbite auto znajduje się na poboczu, tak łoś leży na środku jezdni.

(fot.lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Dwa łosie na zdjęciu

 2. A gdzie fraza ,,właściciel zwierzęcia powinien liczyć się z konsekwencjami”?!

 3. Jechałam tamtędy o 20:55. Żadnego trójkąta ostrzegawczego, samochody go nie widziały, jechały po nim, głowa tak zmiażdżona, że przejeżdżając obok nie wiedziałam, że to łoś. Zwierzę ogromne, na 2/3 drogi – na samym środku.

 4. Więcej dzikiej zwierzyny namnarzjcie a strach bedzie wyjechać dziki sarny łosie i..zubry od ub. Roku po co to komu???

  • Trzeba było jechać i postawić. Nie do mnie należy postawienie trójkąta. Ja w swoim wypadku trójkąt postawiłam.

 5. Co za wieśniaki dzisiaj widziałem z tej rejestracji LLE ?

  • Kobieta która była w samochodzie z dwójka dzieci, najpierw zajęła się przestraszonymi dziećmi czy nic im się nie stało.
   Takie mamy wspaniałe społeczeństwo dużo osób minęło zdarzenie bez zatrzymania się i spytania czy coś może pomóc.
   Chwała panu że pan zawsze ma trójkąt na miejscu!

   • Zatrzymało się kilka aut, wiec nie widzę potrzeby, żeby każdy się zatrzymywał i pytał czy wszystko Ok. A poza tym przyjechały straż i policja. Najwidoczniej ciężko było postawić trójkąt, żeby ktoś inny nie spowodował kolejnego wypadku, mądre bardzo.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas