Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie motocykla z citroenem. Kierowca jednośladu został ranny (zdjęcia)

Motocyklista zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym. Mężczyzna odniósł liczne obrażenia ciała.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 15:30 na drodze wojewódzkiej nr 863 Tarnogród – Cieszanów. Pomiędzy Tarnogrodem a Różańcem w powiecie biłgorajskim samochód osobowy zderzył się z motocyklem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku przyczynił się kierujący motocyklem mężczyzna.

Na łuku drogi, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości, zjechał na przeciwległy pas jezdni. Tam jednoślad zderzył się z jadącym z naprzeciwka citroenem.

Z uwagi na liczne obrażenia ciała, jakich doznał 34-letni motocyklista, na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego pogotowia Ratunkowego. Po opatrzeniu mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Teraz funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Zderzenie motocykla z citroenem. Kierowca jednośladu został ranny (zdjęcia)

Zderzenie motocykla z citroenem. Kierowca jednośladu został ranny (zdjęcia)
(fot. biłgorajska.pl)

3 komentarze

  1. ścigacz ściął zakręt bo mógł, ale jak ślepak nie dostrzegł co przed nim.

  2. Pewnie nawet nie wie co to przeciwskręt.

  3. Jednego wariata mniej.A obrońców tych bezmuzgów zapraszam w sobotę, niedzielę na trasę Lublin-Biłgoraj.Cały dzień jeden huk i ryk ,jazda na jednym kole wyprzedzanie na trzeciego,z lewej strony wysepki, o prędkościach to już szkoda gadać.Jeden na dwudziestu co normalnie jedzie ,widać odrazu, że fan motocykli i ma przyjemność z jazdy.Trzeba sobie jasno powiedzieć to są potencjalni zabójcy i niema kogo żałować.

Z kraju