Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód osobowy zderzył się z łosiem na krajowej 19. Dwie osoby trafiły do szpitala

W sobotę wieczorem na drodze krajowej nr 19 samochód osobowy zderzył się z łosiem. W wypadku ucierpiały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 22 na drodze krajowej nr 19, na odcinku pomiędzy Firlejem a Lubartowem. Na wysokości wsi Czerwonka-Gozdów pojazd osobowy zderzył się z łosiem.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Przetransportowano je do szpitala. Zwierzę nie przeżyło zderzenia z pojazdem. W rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu.

Funkcjonariusze lubartowskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2017-05-20 22:34:50
(fot. ilustr. lublin112.pl)

25 komentarzy

  1. Nie tak dawno w Zielonkach, łoś wypadł przed wózek z rocznym dzieckiem prowadzonym przez matkę. Całe szczęście nie miała dużej prędkości, bo byłaby katastrofa. A, jeszcze, ten łoś najpierw przeskoczył ogrodzenie, potem przeskoczył ogrodzenie, a następnie przeskoczył rzekę Prądnik. Potem to już nie wiadomo co przeskakiwał. Krowy na wsiach giną, to łosie się panoszą.

  2. Biedne zwierze, to nie ono weszło na drogę tylko droga biegnie przez jego terytorium. Ludzie to najgorsza rasa

  3. „jego terytorium” ciekawe gdzie się kończy..? Już dawno powinno się tępić szkodnika , który zagraża bezpieczeństwu ludzi na drodze. Nie ma on naturalnego wroga z powodu małej liczebności wilków więc liczebność łosi powinni ograniczyć ludzie . Chyba że to zwierze jest ważniejsze od ludzi i przez ochronę mogą ginąć ludzie .

    PS. pomyślcie zanim coś napiszecie