690 680 960

Samochód dostawczy przejechał po zakonnicy. Tragiczny wypadek w Lublinie (zdjęcia)

Nie miała szans na przeżycie kobieta, która dzisiaj rano została potrącona na terenie jednej z lubelskich parafii. Samochód dostawczy przejechał po jej głowie.

57 komentarzy

 1. Czyli osobą w wieku 87 lat która najprawdopodobniej jest przygłucha i niedowidząca.

  • Nie była ślepa, choć słabo słyszała, ale nie ma się oczu na plecach a ona już cała idąc do domu musiała być odwrócona plecami. Jeśli upadła tam, gdzie leży pod przykryciem na zdjęciu i nie zrobiono fotomontażu usuwającego krew, to nie sposób jej było nie widzieć w lusterkach na tle otwartej bramy, bo dla niej to kilkadziesiąt sekund przejść ten kawałek z dołu do tego miejsca. Wcześniej jeszcze widoczna była długo oknem. Nie wiem jaki kawałek przejechał kierowca, ale ona szła długo, więc może to kierowca nagle wpadł do samochodu od drugiej strony i ruszył a nie siedziała mu przecież w głowie.

 2. Od zakonnicy przy sekcji pobiorą krew na zawartość.

  • Ciebie łajdaku tez to bawi? Kobieta nawet śniadania przed komunia pewnie nie zjadła.

 3. jeśli samochód poruszał się po ulicy to raczej piesza powinna zwrócić uwagę na samochód a nie na odwrót.

  • Samochód nie był na ulicy, a nawet gdyby był, to cofanie rządzi się swoimi prawami.

  • Samochód pewnie stał tak, że nawet brzegiem parkingu przejść nie było można a jeśli nawet tak by spróbowała, to szanse na jej zobaczenie byłyby gorsze.

 4. to jest przykład nieszczęśliwego wypadku , tragicznego w skutkach. Na pustym, mało ruchliwym placu, niby spokój a tu bum.

  • Jeszcze by tego brakowało, żeby ten delikwent zabił zakonnicę celowo.

  • Moze własnie to jest przyczyną załozenie że jest pusto więc mogę bez specjalnej uwagi i DYNAMICZNIE cofać z naciskiem na dynamicznie. Własnie wielu kierowców dowartosciowuje się szybkim cofaniem (ja potrafię, nie jestem powolniakiem) ALE takie moga być skutki.

 5. Bóg tak chciał…

 6. Super że napisaliście po czym przejechał samochód…jak przejedzie po penisie też napiszcie szczegółowo? Albo zacznijcie pisać jeszcze czy mózg wypłynął. A może ile metrów flaków wpłynęło.

 7. Osoba martwa ponoć zawsze ma we krwi stężenie alkoholu wskazujące na stan upojenia. Tak jak pewien generał co zginął,och przepraszam poległ pod Smoleńskiem.

 8. Straszne. Fakt że mógł jej nie widziec i pewnie sądząc po zabudowie paki nie widział. A Siostra jako starsza osoba też zapewne słabo słyszała, o powolnym przemieszczaniu się już nie wspomne. Przykre.

 9. I tak trzymac!Jednego Nawiedzonego Pingwina mniej.Brawo kierowca.

  • I mniej też o wielu ludzi, którym mimo wieku i chorób szukała ratunku po różnych lekarzach i niejednemu uratowała życie, za co latami są jej wdzięczni. O pocieszaniu, wsparciu psychicznym, duchowym słowem i modlitwa to już nawet nie wspominam. To była wyjątkowa siostra. Teraz też i ona potrzebowała pomocy, ale i tak nie przestawała myśleć i pomagać innym. Nie jesteś draniu wart jej złamanego paznokcia!

 10. Ludzie co się z wami dzieje nawet człowieka zmarłego nie potraficie uszanować! A gdyby to była twoja matka, siostra też byś wypowiadał się w takim tonie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas