690 680 960

Samochód dostawczy przejechał po zakonnicy. Tragiczny wypadek w Lublinie (zdjęcia)

Nie miała szans na przeżycie kobieta, która dzisiaj rano została potrącona na terenie jednej z lubelskich parafii. Samochód dostawczy przejechał po jej głowie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 7:30 przy ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. Na terenie parafii pw. św. Agnieszki samochód dostawczy potrącił kobietę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący samochodem dostawczym marki Lublin wycofywał z parkingu. W tym czasie z tyłu pojazdu przechodziła zakonnica. Kierowca nie zauważył kobiety i ją potrącił.

Pojazd przejechał po jej głowie, w wyniku czego kobieta zginęła na miejscu. Miała 87 lat. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca pojazdu był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl)

57 komentarzy

  1. Za te durne komentarze powinno się łby obcinać. Ich właściciele w żaden sposób nie rokują, tylko zużywaną świeże powietrze i produkują śmieci.

    • Nie życzę źle, bo siostra by tego nie pochwaliła, ale wystarczyłoby im dostać raka i w porę czy chwili kryzysu, braku wsparcia nie spotkać osoby takiej jak ona, co wielu – z pomocą dobrych lekarzy i Boga wyciągała do życia za uszy. O wsparciu duchowym i psychicznym to już nie wspominam.

  2. Siostro Basiu jesteś już w niebie ,doglądaj nas czasami 🙁

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie