Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przyczepka odpięła się w trakcie jazdy od volkswagena i uderzyła w motocykl

Od jadącego volkswagena odpięła się przyczepka i uderzyła w jadący motocykl. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący jednośladem.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 15 w miejscowości Połoski w powiecie bialskim. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że od pojazdu marki Volkswagen odpięła się przyczepka samochodowa, która następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym motocyklem.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał 59-letni motocyklista, który trafił do szpitala.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. A gdzie stalowa linka zabezpieczająca przed taką sytuacją??? Nawet gdy przyczepka odepnie się od auta powinna za nim pojechać a nie na pas w przeciwnym kierunku.

    • Żartujesz sobie! Tyle przypinania? Ważne, że zapięło się, a czy na haku, czy w powietrzu, to już mało ważne. Luźny hak? Skórka od słoniny zredukuje luzy 😉 Nie! Przepraszam, to nie było śmieszne.

    • Kierowcę VW chcesz uczyć co ma mieć a co nie ?

  2. UNITRAILER.PL

    Niestety ale ostatnio to już któryś taki news z rzędu. Tak jak wspominali poprzednicy: linka zrywu, dobry zaczep z wskaźnikiem zużycia i sprzęgu oraz niezniszczona kula haka dopiero daje pewność, że wszystko będzie w porządku. Są to elementy eksploatacyjne, które trzeba co jakiś czas wymieniać, a nie każdy o tym pamięta…

Z kraju