690 680 960

Samochód dostawczy potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu

Nie udało się uratować życia pieszego, który został potrącony przez auto. Mężczyzna zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała. Na miejscu trwają policyjne czynności, droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 18 w miejscowości Gołaszyn w gminie Łuków. Na drodze krajowej nr 63, na odcinku Łuków – Siedlce, potrącony został mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, na chwilę obecną ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna przechodził na drugą stronę jezdni. Został potrącony przez samochód marki Volkswagen Transporter. Życia pieszego nie udało się uratować.

Autem kierował 65-letni mieszkaniec Łukowa. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Trwa ustalanie tożsamości ofiary. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Objazd wyznaczono ul. Zimna Woda w Łukowie, następnie drogą powiatową przez miejscowości: Ławki i Gręzówka do miejscowości Biardy. Utrudniania potrwają do ok. godziny 22:00.

 

AKTUALIZACJA 15.02.2020

Ofiarą okazał się 69-latek z gminy Łuków.

(fot.policja)

3 komentarze

  1. Kto był tu ślepy ?

  2. Krzysztof,, Ochota,,

    Tak Skrajnie opisane miejsce i fakt zdarzenia, że tylko przy pomocy Frania mogę logicznie podejść i odnieść się do faktu zdarzenia…..

  3. Paskudnie było w tym rejonie wczoraj wieczorem ….dalej róbcie nagonkę na kierowców zamiast uświadamiać pieszych co do ich zachowań na drodze , oświetlony samochód widać z daleka a pieszego bez żadnych odblasków paręnaście metrów przed samochodem …

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce