Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW wpadł w poślizg. Staranował pięć samochodów i odjechał (wideo, zdjęcia)

Pięć uszkodzonych aut to skutek wieczornego zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce na jednej z lubelskich ulic. Moment zdarzenia nagrał jeden z naszych czytelników.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 21:20 na ul. Wileńskiej w Lublinie. Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał od strony ul. Zana. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto zjechało na prawą stronę po czym staranowało pięć zaparkowanych aut.

Uszkodzone zostały: seat, citroen, hyundai oraz dwa renaulty. Następnie sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Świadkowie powiadomili o wszystkim policję, po czym widząc, ze skręca on w osiedlową uliczkę, ruszyli w tamtym kierunku.

– Po kilku minutach kierowca BMW przyszedł pieszo na ul. Wileńską. Zabrał tablicę rejestracyjną, która odpadła od jego auta i zaczął uciekać. Kiedy ludzie zaczęli krzyczeć do niego, żeby wrócił, powiedział, że idzie zrobić zdjęcie. Niebawem znaleźliśmy zaparkowane BMW na osiedlu. Kierowcy nigdzie w pobliżu nie było – wyjaśniał nam świadek zdarzenia.

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, mężczyzna niebawem wyszedł do funkcjonariuszy. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci prowadzą teraz czynności w tej sprawie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

(fot. lublin112, nadesłane – Norbert, Bożena, wideo – Rafał)

49 komentarzy

  1. Z 30 tysiakow na pewno pójdzie za te zabawę. Ja bym wolał wydać te kasę na jakieś podróże, ale skoro ktoś woli ryzyko przy ulicznych driftach no to jego sprawa. Jak go stac, to niech sie bawi.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo