Ryki: Honda na drzewie, mitsubishi na słupie. Kierowcy po alkoholu

Pijani kierowcy byli sprawcami dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło w świąteczny weekend, na terenie powiatu ryckiego. W pierwszym auto zatrzymało się na drzewie w drugim zaś na słupie energetycznym.

W ciągu minionego świątecznego weekendu na drogach powiatu ryckiego doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych z udziałem pijanych kierowców.

Pierwsze miało miejsce w Starej Rokitni. Kierujący osobowa hondą, 27-letni mieszkaniec Dęblina, nie dostosował prędkości do panujących warunków i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Mężczyzna nie odniósł obrażeń. Jak się okazało po przebadaniu alkomatem kierowca miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Drugie zdarzenie miało miejsce w Dęblinie. Tam kierujący mitsubishi 67-latek zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Mężczyzna był po wpływem alkoholu, miał blisko 2 promile w wydychanym powietrzu. Nie odniósł żadnych obrażeń.

Sprawcy zdarzeń odpowiedzą przed sądem za jazdę po alkoholu. Stracą także uprawnienia do kierowania pojazdami.

2015-12-28 09:37:20
(fot. Policja Ryki)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Polacy i menele są bezkarnie i dlatego tyle nieszczęść i łez przez nich. Ale każdej władzy to na rękę łatwiej jest rządzić takimi bezmozgowcami. Wprowadzić alkohol do 25% podwyższyć wiek do jego zakupu od 21 roku życia , powinien być sprzedawany do 20 godziny. W krajach skandynawskich tak jest i nikt się nie burzy że ma ograniczenie praw obywatelskich. Tylko bezmozgowce w rządzie tłumacza nam że mamy demokrację a tak naprawdę to żyjemy w głębokiej komunie a Lubelszczyźnie jest bliżej do dzikiego wschodu niż do zachodniej cywilizacji.

  • Pytanie czy to rozwiąże problem. Mimo wszystko większość społeczeństwa nie jeździ po pijaku a Ci dwaj to nie byli jacyś młodzi przed 20tką. Jak ktoś chce się upić to zawsze to zrobi. Tacy powinni być skutecznie eliminowani.

   • Ciupciasek małolatek swawolnych

    Masz rację, powinni być, ale ci dwaj jakoś się nie wyeliminowali. A szkoda, byłoby dwóch durniów mniej.
    Pocieszający jest tylko fakt, że chociaż autek się pozbyli.

  • Chyba nie mieszkasz w tej Skandynawii, którą dajesz za przykład bo wiedziałabyś, że tam w co trzeciej chałupie pędzi się bimber – właśnie z powodu tych ograniczeń i wysokich podatków na używki.

   • I niech pędzą ale wszyscy podwplywem alkoholu niech płacą za swoje występki nawet za korzystanie że Służby Zdrowia.

 2. Pewnie pili sake.

 3. SZKODA TYLKO ZE SIE NIE ROZPIEPRZYLI NA AMEN….!!!

 4. Pijani to maja jakis dar, zawsze wychodzą bez szwanku ehh

  • Dlatego bardzo rozsądnie podniesiono też i kary finansowe dla moczymord za kierownicą.
   Pal licho Syfika – jak już odzyska prawko to sobie za 2 tysiące kolejnego kupi. Lepiej, że poza obowiązkową utratą prawa jazdy czeka obydwu teraz grzywna… nie niższa niż 5 tysięcy złotych. A to już zaboli, nawet najdurniejszego.

 5. Honda na drzewie, mitsubishi na słupie a BMW gdzie sie zgubiło tym razem?

  • Honda na drzewie, mitsubishi na słupie – i jak tu wycinać przydrożne słupy i zabronić rosnąć drzewom jak są wprost niezbędne przy eliminacji pijusów.

 6. A co ty Jor masz jakies uprzedzenia do bmw,samochod jak kazdy inny-choć bmw duzo lepsze auto.A ty pajacu czym jezdzisz?pochwal sie hehe

  • Kaśka z grząślą swawolną

   Spoko Antku – on dopiero myśli co by sobie mógł kupić za pierwszą wypłatę, a póki co jeździ tym co jego rodzic mógł kupić za kilkutysięczny kredyt.

   • Jeżdżę dosyć szybkim i ciekawym wozem który ma 320 kucy i jest mój a nie moich rodziców ^^ Gdzie napisałem ze coś mam do BMW?

 7. Ten z Hondy to mój bliski.Idący przez życie po SYZYFOWYCH głazach,bez ojca i męskiego autorytetu, nad wyraz wrażliwy=rozumiejący kobiety, Opatrzność nad nim czuwała…żyje..poniesie konsekwencje…..wyciągnie wnioski….naprawi Się. Gdyby rozpieprzyli sie na AMEN, jak pisze LUBLINIANIN, to byłaby to strata dla rodziny i jednocześnie zysk dla ludzkości? Przeciez własnie w tej sekundzie ktos sie rozwalił na np. torach itp., itd., ect., ….więc „pędźcie” i nawsadzajcie ćwierćmózgowi-o ile jeszcze żyje-że powinien zdechnąć, rozwalić się na amen….Tak jest najłatwiej.Tylko że to MY jesteśmy współwinni mniejszym czy większym tragediom naszych najbliższych.Bo…boo…booooo!!! bo się z nimi już prawie nie komunikujemy jak drzewniej.Teraz tylko komórki, smseski…itp.Zero szczerych, prawdziwych rozmów, co kogo boli…….Nie długo człowiek sam siebie zniszczy i nie będąc pod wpływem żadnych promili.Będzie komputerowa-niania, komputerowy-mąż, komputerowa-żona oraz dzieci i cała reszta…(To moje koszmary ale mysle ze nie tylko moje o przyszłości świata)
  A tak na koniec, ten kto osądza : KTO JEST BEZ GRZECHU NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska