Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ruszyła przedsprzedaż biletów na Świdnik Air Festival. To okazja na tańszy ich zakup

Tylko do 9 czerwca będzie można zakupić w promocyjnej cenie bilety na Świdnik Air Festival. Do tego czasu oferowane też będą wejściówki dwudniowe.

Już tylko nieco ponad miesiąc pozostał do Świdnik Air Festival. Będzie to już 4. edycja tego lotniczego show. Właśnie uruchomiona została przedsprzedaż biletów na wydarzenie. Odbywa się ona za pośrednictwem portalu biletyna. Osoby, które preferują stacjonarny ich zakup, będą mogły to uczynić od czwartku, 16 maja, w kasie Kina Lot.

Bilet normalny jednodniowy to koszt 50 zł, ulgowy jest w cenie 40 zł, a ulgowy dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny lub Ogólnopolskiej Karty Seniora – 35 zł. Jeżeli chodzi o karnety dwudniowe, to można się w nie zaopatrzyć tylko w przedsprzedaży. W tym przypadku jest to koszt odpowiednio 80 i 70 zł.

Przewidziano też specjalną ofertę dla spotterów. Mogą oni nabyć jednodniowy bilet za 150 zł, jednak otrzymają specjalne zadaszone miejsce m.in. z dostępem do internetu, z którego będą mogli wykonywać zdjęcia. Są też bilety do wydzielonej strefy VIP, które kosztują 250 zł. W obu tych przypadkach liczba wejściówek jest ograniczona.

Promocyjne ceny będą obowiązywały do 9 czerwca. Później ruszy sprzedaż biletów w cenach regularnych. Do 14 czerwca będą one dostępne w kasie Kina Lot a 15 i 16 czerwca już w punktach sprzedażowych na terenie imprezy oraz online. Wzrosną też ich ceny. Jednodniowa wejściówka będzie kosztowała 60 zł a osoby z uprawnieniem do ulgi zapłacą 50 zł.

Bilety ulgowe przysługują mieszkańcom Świdnika, a także uczniom, studentom, dzieciom od 3. roku życia, emerytom, rencistom, honorowym dawcom krwi, oraz osobom posiadającym Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny lub Ogólnopolską Kartę Seniora. Natomiast bezpłatnie wejście mają dzieci do 3. roku życia, kombatanci wojenni, seniorzy lotnictwa, osoby ze stwierdzonym znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, umundurowani żołnierze służby czynnej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej.

Autor: redakcja

3 komentarze

  1. Rok temu do 7 roku życia bezpłatny… W tym tylko do 3 lat. Rok temu z biletem VIP dziecko do 7 lat za free, w tym roku tylko do 3 lat… Gruba idą. Poza tym ulgowy tańszy tylko o 15-20%… Żeby Im się przypadkiem czkawką nie odbiło..

  2. Kierowca bombowca

    Bilety sprzedają, a programu brak. Strefa spotter pewnie jak zwykle zastawiona przez statykę. Bilety jak na Radom, a będą palniki? Oczywiście oprócz iskier i limów? Słabo to wygląda.

  3. Antonina Wieszak

    Ciekawe czy woda też będzie w limitach 0,5 l na wejście, a potem z ceną taką że…

Dodaj komentarz