Ruszył nabór do pracy w Straży Miejskiej w Lublinie

Wczoraj Komendant Straży Miejskiej Miasta Lublin ogłosił nabór na wolne stanowiska urzędnicze: strażnik miejski-aplikant. Na początek po zawarciu umowy strażnik może liczyć na wynagrodzenie 3200 brutto. Do obsadzenia jest sześć etatów.

W lubelskiej Straży Miejskiej trwa nabór na strażnika miejskiego – aplikanta. Dla nowych strażników miejskich przewidziano 6 etatów. Na początek mogą oni liczyć na wynagrodzenie w wysokości 3200 bruttow. Co oferuje Komendant Straży Miejskiej Miasta Lublin?

– Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zasadnicze: 3000 zł brutto, dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, pierwsza umowa zawarta na czas określony trwający 12 miesięcy, w czasie której aplikant przechodzi obowiązkowe szkolenie podstawowe. Po zawarciu umowy o pracę na czas nieokreślony awans na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym 3200 zł brutto. Możliwość dalszych awansów, „13-sta pensja”, bezpłatne szkolenia, świadczenia socjalne, preferencyjne ubezpieczenie grupowe, bezpłatny basen, bezpłatne zajęcia z samoobrony z elementami technik i taktyk interwencji, zniżki na wydarzenia sportowe – czytamy w ofercie pracy.

Kto może zostać strażnikiem miejskim?

Kandydat powinien na strażnika miejskiego powinien mieć ukończone 21 lat; posiadać obywatelstwo polskie i wykształcenie co najmniej średnie. Osoba taka powinna być sprawna pod względem fizycznym i psychicznym oraz mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej, a także mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych.

Przyszły strażnik nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Musi cieszyć się nienaganną opinią i wykazać się znajomością ustawy o samorządzie gminnym, podstawami Kodeksu postępowania administracyjnego. Oprócz tego musi mieć wiedzę na temat ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach; znajomość ustawy o strażach gminnych oraz aktów wykonawczych do ustawy oraz posiadać znajomość ustawy o pracownikach samorządowych.

Mile widziane u kandydata

Wykształcenie wyższe o kierunku: prawo, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne lub narodowe, ochrony środowiska, pedagogika. Kursy i szkolenia: znajomość języków obcych, języka migowego, szkolenia z zakresu: samoobrony, sztuk walki, pierwszej pomocy, obsługi komputera. Uprawnienia specjalistyczne: ratownika medycznego, ratownika wodnego, sternika motorowodnego, instruktora sztuk walki, instruktora rekreacji ruchowej, zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, prawo jazdy min. kat. B. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy (Policja, Żandarmeria wojskowa).

Szczegóły oferty pracy znajdziecie tutaj
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. Zlikwidować to jak najszybciej.

 2. gówniana robota…mialem 2-ch znajomych co to rzucili

 3. Na ile robota? Na rok, dwa? Nareszcie zlikwiduja tych darmozjadow.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku