Rusza tegoroczny sezon w Parku Avia w Świdniku. Baseny zostaną otwarte we wtorek

W ubiegłorocznym sezonie nowo powstały kompleks basenów w Świdniku cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Władze miasta liczą, że w tym roku będzie podobnie.

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Parku Avia w Świdniku. Tegoroczny sezon na oddanym do użytkowania w ubiegłym roku kompleksie basenów rozpocznie się we wtorek 15 czerwca. Od godziny 9:00 do dyspozycji mieszkańców będzie strefa zewnętrzna obiektu. W jej skład wchodzi basen rekreacyjny ze dwiema zjeżdżalniami i masażerami, basen pływacki oraz brodzik dla dzieci z wodnym placem zabaw.

Kompleks będzie czynny każdego dnia od godziny 9:00 do 20:00. Ceny biletów wstępu pozostaną bez zmian. Osoby dorosłe za wejście na cały dzień zapłacą 20 zł, z kolei dzieci i uczniowie do lat 26, emeryci, kombatanci, osoby niepełnosprawne oraz honorowi dawcy krwi 14 zł, a dzieci od 3 do 10 lat 10 zł. Wstęp po godzinie 16 będzie tańszy i ma kosztować odpowiednio 14, 9 i 7 zł.

Zaplanowano również dodatkowe atrakcje. W piątek rozpocznie się trzydniowy turniej Park Avia Beach Volleyball, czyli siatkówki plażowej. Zawodnicy zmierzą się w trzech kategoriach: kobiety, mężczyźni i mieszanej. Do zdobycia będą atrakcyjne nagrody. Niebawem ma zostać otwarty również zlokalizowany po sąsiedzku zielony park. Oznacza to, że mieszkańcy będą mogli korzystać również z parku linowego, tężni solankowej, placu zabaw. Będzie też ogródek z ciekawymi roślinami i dodatkowe miejsce do plażowania.

(fot. Świdnik.pl)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. W Stanach takie parki miały swoją popularność w latach 70-80 tych. Widać powoli doganiamy 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim
Głos młodego pokolenia dziś, to głos jutra Europy. Debata „Przyszłość Europy”
Perła Students’ Stage #PomagamyUkrainie