Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rusza przebudowa kolejnej ulicy w Lublinie. Ulica Garbarska połączy się z Drogą Męczenników Majdanka

Wycięto już drzewa, powstało tymczasowe oznakowanie a niebawem zaczną się utrudnienia dla kierowców. Rozpoczyna się kolejna przebudowa ulic na terenie Lublina. Prace potrwają do końca roku.

22 komentarze

  1. dokladnie! proste ze za nasze! A „lublinianinie” WSZYSCY NAPEWNO by byli bardziej szczesliwi zeby pokonczyli to co pozaczynali a nie rozgrzebywali kolejne…. do tego ulice ktore mieszkancom kosminka nie sa do niczego potrzebne, wiem bo mieszkam w tamtych okolicach, TAM NIE MA PRAWIE ZADNEGO RUCHU!! po co ja laczyc do DMM??

    • Ja też tu mieszkam i też się nad tym zastanawiam. Tam nie ma takiej potrzeby. Jeżeli jeszcze będą światła na startowej to rzeczywiście zakorkuje się ulica która do tej pory była łatwo przejezdna. dodajmy jeszcze do tego ścieżki rowerowe i już zablokowaliśmy tą część miasta

  2. Zrobia droge, ktora wykorzystywana bedzie dwa razy dziennie w dni pracujace- gdy zaklad energetyczny bedzie jechal do pracy i gdy bedzie z niej wyjezdzal. W doopach sie poprzewracalo. Dobrze funkcjonujaca arteria stanie w korkach, bo kolesie sobie nawzajem dobrze robia.
    SUKINSYNU, ktory wydales zezwolenie na ten debilizm- kiedy pomyslisz o okolicznych uliczkach, ktore nie sa utwardzone- smolna, topolowa, jesionowa, akacjowa?! NA NOWE BUBLE KASA JEST, A ZEBY NAPRAWIC TO CO JEST DO KITU, NIE CHCE SIE, NIE DA SIE, NIE MA KASY. Kopnelabym w doopsko takiego szkodnika.

  3. Koniec ostatniej niezakorkowanej ulicy w Lublinie – jaką była Męczenników Majdanka…

Z kraju