690 680 960

Rozpoczęło się sprzątanie po tragicznym wypadku na obwodnicy Lublina. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia, wideo)

W miejscu tragicznego wypadku na obwodnicy Lublina zakończyły się prowadzone przez policję oraz prokuratura czynności. Obecnie trwa sprzątanie miejsca zdarzenia. Utrudnienia mają potrwać do godziny 19.

Na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłami Czechów a Rudnik, cały czas zablokowana jest jezdnia w kierunku Piask. To po tragicznym w skutkach nocnym wypadku, gdzie ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w bariery energochłonne oraz ekrany akustyczne i stanął w płomieniach. Jak nas poinformowano, policjanci oraz prokuratura zakończyli już swoje czynności, obecnie trwa sprzątanie miejsca zdarzenia.

Nie jest to proste zadanie, gdyż oprócz dużych zniszczeń w infrastrukturze drogowej, kompletnie rozbitego oraz spalonego pojazdu, zebrać trzeba towar, który przewożony był w naczepie. Ciężarówka wiozła zaopatrzenie do jednego ze sklepów sieci Lidl. Towar w znacznej części wypadł na jezdnię oraz do rowu, uległ też spaleniu.

 

 

Obwodnica w kierunku Piask jest zablokowana, jednak wyznaczono objazd drogą stanowiącą dojazd do zlokalizowanego w pobliżu obwodu drogowego. Występują jednak utrudnienia w ruchu i jak nam przekazały służby drogowe, utworzył się zator przed wjazdem na objazd. Korek ma długość blisko kilometra.

Przypomnijmy, zdarzenie miało miejsce około godziny 2:25 w nocy z poniedziałku na wtorek. Jak wstępnie ustalono, kierowca ciężarówki jechał w kierunku Piask. W pewnym momencie pojazd uderzył w bariery energochłonne a następnie staranował ekrany akustyczne. Po chwili ciągnik siodłowy zaczął się palić. Ogień błyskawicznie objął kabinę pojazdu i rozprzestrzenił się na naczepę. Strażacy po ugaszeniu pożaru przystąpili do przeszukiwania pogorzeliska. Znaleziono w nim częściowo spalone zwłoki 52-letniego kierowcy.

 

 

(fot., wideo – lublin112)

19 komentarzy

 1. Kierowca białego chyba reno kangoo z logo PEPSI przed godz 17 został szeryfem lewego pasa. Gratuluje.
  Pewnie nawet nie wiesz ze podlega to pod mandat Januszu kierownicy.

  • chyba nawet nie wiesz, że takie uwagi zgłasza się w cztery oczy, a nie w komentarzach pod jakimś artykułem.
   facet nie zna przepisów, nie ogląda tv, nie zagląda do Internetu, ale wpadnie na lublin112 poczytać jak go opierniczasz…

  • Przez takich cwaniaków korek był na kilometr. Masakra.

   • Co z tego, że na kilometr? Miejsca tam nie brakuje.

    Przepustowość zwężenia jest taka sama a więc nic nie opóźnił.

    • Nawet nie znasz zasady działania suwaka. Przepustowość taka sama 🤦 Następny Janusz kierownicy

 2. Spoczywaj w spokoju,,,,,

 3. jakoś w wystrzeloną oponę nie wierzę. akurat na rozjeździe.

 4. sprzątanie wypadku zajmie 24 godz

 5. Gościo ponad 50 lat zdrowie nie to co nawet 10 lat temu może zmęczony był, zasnął i tragedia gotowa. Nie ma co gdybać nie wiemy co tam się stało, szkoda człowieka.
  Wyrazy współczucia dla rodziny, niech ten człowiek spoczywa w pokoju

 6. Współczucia dla rodziny (*)

 7. Szkoda, że na lubelszczyźnie nie ma prywatnych autostrad. Prywaciarz Nie pozwoliłby zamknąć drogi na prawie dobę. Są trzy pasy – to dwa wyłączamy a jednym odbywa się ruch kołowy. Proste.

  • pewnie, że szkoda. oprócz opłat drogowych w paliwie moglibyśmy jeszcze pchać w kieszeń prywaciarza i zatrzymywać się co 10 minut na bramkach – tak jak się jedzie z Łodzi na Berlin na kulczykowej autostradzie…
   jaka to przyjemność spędzić połowę czasu przejazdu w korkach przy bramkach i za korzystanie z drogi zapłacić więcej niż za spalone na niej paliwo!

 8. Pierd…ny Niemiecki obóz pracy!!! Mobbing i praca za 4 osoby!!!! Powinni dożywotnią rentę rodzinie płacić!!!! A standardowo się wybielą!!!!!
  Na forum usuwają komentarze!!!!!

  • Wiem, że usuwają – wielu moich też się nie dopatrzyłem, a okulary mam „akuratne”.

  • „Pierd…ny Niemiecki obóz pracy!!!”
   Niemniej niemiecki dużą literą, choć to wbrew zasadom polskiej pisowni.
   Szacunek? A może strach przed SS został od wojny?

  • W niemieckiej montowni napędów elektrycznych w Lublinie, jest to samo, zatrudniają kilka osób w roli kapo, którzy stoją nad ludźmi z pejczem…

 9. MOBBING W LIDL I WSZYSTKO JASNE, WYSTARCZY POPRACOWAĆ W CELU WERYFIKACJI MOBBINGU

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej