Rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego w Lublinie. Będą klasyki oraz pojazdy zmodyfikowane

Miłośnicy klasycznych pojazdów, jak też tych mocno zmodyfikowanych, a także motoryzacji w ogólnym tego słowa znaczeniu nie powinni przegapić tego wydarzenia. W niedzielę w Lublinie odbędzie się rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego.

W niedzielę 14 kwietnia w Lublinie odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu motoryzacyjnego. Imprezę zaplanowano przy ulicy Krochmalnej 13H, obok Drift Trike. Rozpocznie się ona o godzinie 14:00 i potrwa do 19:00. Wiadomo już, że przyjedzie blisko 300 właścicieli klasycznych oraz nowoczesnych i mocno zmodyfikowanych samochodów. Organizatorzy przygotowali także piknik rodzinny.

Wydarzenie to okazja by zobaczyć rzadko spotykane na ulicach klasyczne samochody różnych marek i porozmawiać z ich właścicielami. W trakcie imprezy będzie można spotkać się z przedstawicielami lubelskich klubów motoryzacyjnych, w tym m.in. Lubelską Grupą Subaru, Skody, Mitsubishi, samochodów Amerykańskich, Mercedes-Benz, Volvo.

Nie zabraknie także wielu ciekawych projektów i stowarzyszeń w tym: Lubelskiego Towarzystwa Retro Cyklistów. Będzie można zobaczyć również auta prosto z salonu, w tym najnowszą Hondę Civic Type-R o mocy 320 koni, czy Skodę Superb Sportline 4×4 w niezwykłym kolorze dragon skin.

Organizatorami otwarcia sezonu motoryzacyjnego są: Lubelskie Klasyki Nocą i Low Lublin. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(fot. archiwum)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Brakuje jeszcze Lubelskiej Grupy Miłośników Passaterii.

  2. Jeszcze trochę to wszyscy będziemy przyjeżdżać na zloty miłośników komunikacji miejskiej rowerami. Potrzeba do tego jeszcze z 50.000 kolejnych osobówek w mieście, czyli tak 2-3 lata.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021