690 680 960

Na rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego na Arenie Lublin dojadą miejskie autobusy

Trzy linie komunikacji miejskiej zostaną w sobotę skierowane na teren Areny Lublin. Wszystko by ułatwić mieszkańcom Lublina dojazd na rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego.

W związku z sobotnią imprezą na terenie Areny Lublin, czyli rozpoczęciem Sezonu Motoryzacyjnego, w okolice stadionu zostaną skierowane trzy linie komunikacji miejskiej. Będą to autobusy nr 1, 28 i 45, które w godzinach od 10:00 do 18:00 będą kursowały pod sam stadion. Ich trasa będzie następująca: … – Dworcowa – Gazowa – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ‘80 – Cukrownicza – Krochmalna – …

Sobotnie Wielkie Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego ma być w największą w tym roku tego typu imprezą po prawej stronie Wisły. Na gości będzie czekało mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Na parkingu pojawi się 500 aut pokazowych z 23 grup motoryzacyjnych z całej Lubelszczyzny (samochody sportowe, klasyczne, zabytkowe, tuningowane), pojazdy będą zlokalizowane w sektorach parkingowych G, H, I oraz na przestrzeni przy ogrodzeniu stadionu od strony sektorów G, H, I.

Z kolei na stadionie, dookoła murawy rozstawią się wystawcy komercyjni. Zaoferują oni kosmetyki samochodowe, gadżety, części samochodowe, car audio, tuning aut. Wśród wystawców będą także KMŻ Motor Lublin, Targi Lublin, Automobilklub Chełmski, Motór, Nasze Moto oraz Radio Lublin. Dla dzieci przygotowano strefę zabaw z dmuchanymi zamkami, watą cukrową czy popcornem. Dodatkowo będzie także strefa serwisowa i park maszyn Orlen Team – Rajd Dakar, symulator dachowania oraz symulator Stunt – jazdy na tylnym kole motocykla, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej oraz liczne pokazy, prezentacje aut i konkursy z nagrodami.

Wielkie Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego na Arenie Lublin odbędzie się w godzinach od 11:00 do 17:00.

Redakcja lublin112.pl jest patronem medialnym sobotniej imprezy.

(fot. materiały organizatora)
2015-04-09 20:32:02

Jeden komentarz

  1. gdzie jest tor? na Arenie?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce