690 680 960

Rowerzysta został potrącony przez BMW. Życia 69-latka nie udało się uratować (foto)

W szpitalu zmarł rowerzysta, który wczoraj został potrącony przez auto na drodze z Łukowa do Kocka. Sprawą zajmują się teraz policjanci i prokurator.

Do wypadku doszło we wtorek o godzinie 12:20 w miejscowości Helenów w gminie Wojcieszków w powiecie łukowskim. Na drodze wojewódzkiej nr 808 łączącej Łuków z Kockiem potrącony został rowerzysta. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą gminną. Obecnie znana jest tylko relacja kierującej BMW 27-letniej kobiety. Wyjaśniała ona, że oboje poruszali się drogą wojewódzką. W pewnym momencie rowerzysta miał skręcić w lewo, w stronę lokalnej drogi. Manewr ten uczynił bezpośrednio przed jej pojazdem, dlatego też nie zdołała uniknąć jego potrącenia.

Na skutek zderzenia z samochodem rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała. Nieprzytomny 69-latek został w ciężkim stanie przetransportowany do szpitala. Pomimo starań ratowników oraz lekarzy, jego życia nie udało się uratować.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Kierująca BMW mieszkanka gminy Wojcieszków była trzeźwa.

(fot. policja)

24 komentarze

  1. Skrzyżowania dla niektórych są za trudne

  2. Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim? Ta sprawa będzie się ciągnęła przez najbliższe 2 lata minimum (niedobiegły, świadkowie, niemożność przesłuchania, znajomości, pieniądze).

  3. ślepa i mało kumata balbina i tyle !!!!

  4. Daj sygnał teraz to się zatrzyma i pyta o co ci się nerwy włączyły

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.1887zł -0.18%
  • GBP 5.2109zł -0.04%
  • EUR 4.479zł -0.25%
  • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas