Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rondo przy makro: Zderzenie volkswagena z hondą. Dwie osoby poszkodowane

Do kolejnego wypadku na lubelskich ulicach doszło dzisiaj po południu na rondzie przy makro. Przyczyną także było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Wypadek miał miejsce w niedzielę około godziny 13:30 na znanym z tego typu zdarzeń rondzie przy makro, czyli skrzyżowaniu ulicy Krańcowej i al. Witosa w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: volkswagen i honda. Jak udało nam się ustalić, kierująca volkswagenem kobieta, jadąc ulicą Krańcową wjeżdżała na skrzyżowanie. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu opuszczającej rondo hondzie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Jak nas poinformowano, ich obrażenia to urazy kręgosłupa szyjnego i ogólne potłuczenia, jednak dokładne obrażenia będą znane po przeprowadzeniu dokładnych badań. Kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci ustalając dokładne okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu.

Rondo przy makro: Zderzenie volkswagena z hondą. Dwie osoby poszkodowane
Rondo przy makro: Zderzenie volkswagena z hondą. Dwie osoby poszkodowane

(fot. nadesłane – Paweł – DZIĘKUJEMY!)

(fot. lublin112)
2015-04-19 14:51:34

9 komentarzy

 1. znawca tirolotów

  wiadomo baba,nie mam pytań

 2. Co tu komentować,zabrać prawko, [] karę i tyle.

 3. rondo blacharzy...

  kto tym ludziom prawo jazdy daje?!tam nie ma dnia bez wypadku!!! przyjadą z jakiejś wiochy co ronda nie widzieli!światła trzeba zrobić albo progi zwalniające!tam juz lawety kursują i łapią odrazu po kolizji…’może lawete”jeszcze warsztat mechanika i blacharza powinni zrobić najlepiej na radzie odrazu!!!!

 4. Rondo blacharzy lubelskich. PS sam niedawno patrzyłem jak starszy gość wjechał mi przed busa.I gdzie nasza wspaniała Policja

  • wolał byś aby na każdym rogu stała policja? Zrobić tutaj jeden wielki obóz o zaostrzonym rygorze? A potem będziesz biadolił że zle bo policja wszędzie! Zastanów się co mówisz albo najlepiej zamilcz

 5. Lubelska pinda w wieśwagenie, chyba nie ma nic gorszego, no jedynie jak by to golf był

 6. Makro nie makro. Z wielkiej litery! To nazwa własna litości!!

 7. rondo blacharzy...

  polonista się znalazł a co jest na markecie napisane?!z dużej czy z małej?!