690 680 960

Rogalin: Najpierw pili, potem testowali zakupione auto. Jazdę zakończyli w rowie

Dwaj mężczyźni zakończyli w rowie przejażdżkę nowo zakupionym autem. Jak się okazało byli pijani i żaden z nich nie chciał przyznać się do kierowania pojazdem.

Do zdarzenia doszło w Rogalinie w gminie Horodło. Funkcjonariusze Straży Granicznej przekazali informację policji, że w przydrożnym rowie znajduje się pojazd marki Opel. Zachodziło podejrzenie, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kiedy na miejsce zdarzenia przybyli policjanci, obok pojazdu stali dwaj mężczyźni.

– Policjanci zbadali ich stan trzeźwości. Jak się okazało mieli oni po ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi ustalili, że mężczyźni wybrali się na przejażdżkę nowo nabytym autem. Jednak na zaśnieżonej nawierzchni wpadli w poślizg, stracili panowanie nad pojazdem i wylądowali w przydrożnym rowie – relacjonuje zdarzenie asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Pomimo, że obaj przyznali zgodnie, iż jechali pojazdem tylko we dwóch, żaden z mężczyzn nie przyznał się do kierowania.

– Dodatkowo ustalono, że jeden z mężczyzn, który jest właścicielem opla, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia – dodaje asp. Edyta Krystkowiak.

2017-01-16 18:21:23
(fot. ilustr. lublin112.pl)

9 komentarzy

  1. Trzeba zabrać prawko obu tym panom wówczas nie winny powie kto prowadził

  2. Coś w opijaniu poszło nie tak , tzn. mózgi odmówiły współpracy

  3. jeszcze zeby mieli co opijac, ale opel – bez sensu

  4. Głupi i głupszy

  5. No i mnie to natychmiast podoba sie 🙂

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas