Rodzinna tragedia na drodze. Dzieci przeżyły, rodzice zginęli na miejscu (zdjęcia)

W minioną niedzielę w województwie pomorskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W czołowym zderzeniu dwóch pojazdów zginęły dwie osoby, trzy zaś zostały przewiezione do szpitala.

Wczoraj na trasie pomiędzy miejscowościami Olpuch i Wdzydze Tucholskie w woj. pomorskim doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Jak ustalili wstępnie policjanci, 21-latek kierujący pojazdem marki Seat, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Suzuki.

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 49-latek kierujący suzuki oraz 46-letnia pasażerka. Pojazdem suzuki ponadto podróżowała dwójka dzieci w wieku 4 i 15 lat. Dzieci i kierujący pojazdem seat z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Badanie alkomatem wykazało, ze kierowca seata był trzeźwy. Jak przekazują lokalne media ofiary to małżeństwo z powiatu kartuskiego. Rodzina wracała z zimowego wypoczynku. Dzieci w chwili obecnej są pod opieką lekarzy.

(fot. Policja Kościerzyna)

17 komentarzy

 1. Szybki i wściekły

  „Z nieustalonych przyczyn” – po uszkodzeniach i skutkach bardzo prosto wywnioskować przyczynę, a dodając wiek „kierowcy” to już raczej mało kto może mieć wątpliwości.

  • No tak. Wiek najwazniejszy. Miałem wypadek w wieku 19 lat, którego sprawcą był doświadczony, swietojebliwy 42 latek. I co? Ścinał zakręt i wpieprzyl się we mnie na czołówkę. Nie było gdzie uciekać. Wszyscy gadali że moja wina, łącznie z kierowcą. Policja nie dała się zwieść i od razu wyłoniła winnego owego super doświadczonego kierowcę 42 letniego. Który miał prawo jazdy od 13 lat i co?

   • Grzechu przecież napisane jest że gnojek zjechał na przeciwległy pas , pytanie dlaczego.

   • 42 lata i prawojazdy od 13 lat? Sam mam PJ od 14 lat a jestem od tego twojego „doświadczonego” kierowcy wiele młodszy i jakoś żadnego wypadku nie spowodowałem.
    Może te 13 było dla niego pechowe.

    • Hinduzkin…a tak poważnie mówiąc … jakie to ma znaczenie od kiedy masz prawko i czy miałeś wypadek czy nie? Jesteś wyznacznikiem standardów lub statystyk?

 2. Prędkośc i zero doświadczenia i być może grzebanie w srajfonie bo kuwa nie zawał na prostej drodze.Nie przypuszczam awarii sreata.

  Młody masz po życiu.

  • A dlaczego uważasz że nie mogła się na przykład urwać końcówka drążka? Jak nie dbał o auto albo może kupił jakiegoś składaka od Mirka handlarza to jest możliwa taka opcja.

 3. Za każdym razem jak wyjeżdżam z domu to mam lęk że mogę już przez jakiegoś debila nie wrócić.

 4. Kolejny gnój zakończył życie niewinnym ludziom , a jeszcze innym zniszczył je….

 5. Aż się cisną słowa nie cenzurowane!!!! zabił dzieciom rodziców co tu komentować,,,, jak słów brak

 6. Do piachu gnoja

 7. Szkoda brudzic piach. Wrxucic do zoo do niedzwiedzi. Zoo zaoszczedzi na karmie…

 8. Do kamieniołomu i niech zarabia na te dzieci…. Jedyna sensowna opcja. Szkoda, że nie praktykowana.

  • Dokładnie tak, ale jak napisałeś takie kary nie są praktykowane..! Nie są też praktykowane wysokie kary za takie czyny więc takich zdarzeń będziemy mieć nadal dużo bo do debila ma być prosty przekaz: nawywijasz to będziesz miał przesr..ne a nie coś tam rok w zawiasach na rok… to żadna kara! Do takich morderców nigdy nie dotrze że prowadzenie auto to śmiertelna odpowiedzialność!!!

 9. Szkoda, że nikt nie uświadamia kierowcom co im grozi za wypadki na drogach? Większość myśli, że jedynie mandat! A pytanie zasadnicze czy on świadomie i umyślnie zaryzykował podjęcie manewru na drodze? Po drugie brak kursu z zakresu uświadomienia psychologicznego co sprawca zrobił, jakie krzywdy wyrządził innym ludziom? W szkołach średnich powinno się wyświetlać godzinny film, pokaz zdjęć z wypadków ze zdjęciami drastycznymi ku przestrodze. Kiedyś była stronka holenderskiej policji z takimi zdjęciami na bieżąco. Śniadania po obejrzeniu mało kto chciał jeść.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja