Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Nożownika z Milejowa poszukują policjanci

Zaatakował nożem mężczyznę, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Obecnie jest poszukiwany przez policję. Jak wstępnie wiadomo, pokrzywdzony ze sprawcą się znali, jeden dla drugiego wykonywał zlecone prace.

Dzisiaj przed południem w Milejowie w powiecie łęczyńskim zaatakowany nożem został mężczyzna. Jak nas poinformowano, do zdarzenia doszło około godziny 10:10. Jeden z nich miał dla drugiego wykonywać zlecone prace.

St.sierż. Justyna Kołodziej z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej wyjaśniała nam, że między mężczyznami doszło do wymiany słów, następnie jeden z nich chwycił nóż, po czym zadał drugiemu cios. W wyniku tego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Co więcej, sprawca usiłował jeszcze kilka razy ugodzić pokrzywdzonego, jednak temu udało się skutecznie się osłonić przed kolejnymi ciosami.

Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jak ustaliliśmy, jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Z kolei nożownik uciekł z miejsca zdarzenia. Obecnie jest on poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze prowadzą tez czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

10 komentarzy

  1. kórva ja nie wiem co się dzieje z ludźmi. kilerzy z kosą, kilerzy bez uprawnień w autach, często z kilkoma promilami, kilerzy z siekierą, matki zabijają dzieci, dzieci zabijają matki, bracia zabijają braci, patologia, zabija patologię, młodzież z kolorowymi językami biega bezkarnie po ulicy, a dzwięki, które z siebie wydają zbliżone są do zakładów uboju trzody, ludzie biegają z odsłoniętymi przyrodzeniami po ulicach i parkach, chłop mówi że jest babą i na odwrót, księża pi@przą dzieci, lekarze pi@przą dzieci, kościelni i elity różańca to najbardziej załgane osoby w kościołach. Można tego wymieniać w nieskończoność.

  2. Możecie zaktualizować materiał …. Sprawca już znaleziony w lesie w Piaskach

  3. Taaa. W Piaskach nie ma lasu

  4. Podobno się powiesił

  5. To chyba tęczowy,bo nie katolik taki zły.

  6. Można link o tym lesie?

Z kraju

Sport