Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Puławy: Chciał skoczyć z 8 piętra. Uratowali go policjanci

Puławscy policjanci dzisiejszej nocy uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z 8 piętra budynku mieszkalnego. 28-latek wcześniej rozciął sobie nożem przedramię.

Do zdarzenia w nocy z wtorku na środę w Puławach. Policjanci otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań, gdzie według zgłaszającej młody mężczyzna chce popełnić samobójstwo, skacząc z okna na 8 piętrze.

Mundurowi po przyjeździe na miejsce zastali siedzącego na parapecie mężczyznę.

– 28-latek był pobudzony i agresywny. Krzyczał, że popełni samobójstwo. Nie pozwalał zbliżyć się do siebie członkom rodziny i policjantom. Mężczyzna miał rozcięte przedramię – informuje kom. Marcin Koper z puławskiej Policji.

Mundurowi odwrócili jego uwagę rozmową i w pewnym momencie podbiegli odciągając go z parapetu. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Ratownicy opatrzyli mężczyźnie przedramię.

– 28-latek z ponad 1 promilem trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje trafi pod opiekę lekarzy specjalistów – dodaje kom. Marcin Koper.

2015-12-16 10:19:01
(fot. ilustr. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Marysia - nie zawsze dziewica

  Jak na mój gust to to 28 letnie dzieciunio za słabo chciało skoczyć. Bardziej chciał zrobić koło siebie trochę szumu i udało mu się.
  Dla mnie to popieprzony niedorozwój, któremu dobrze by zrobił odważny krok na przód, jak już stał na skraju tej przepaści.

 2. na jakiej to ulicy?

  • Agentka towarzyska

   A po co Ciebie nazwa ulicy potrzebna? Przecież w końcu nie skoczył i świczki stawiać nie potrza.

 3. nie oceniaj być może słaba psychika i jakieś problemy których nie potrafił sobie poradzić skłoniły do tego aby ktoś go zauważył Dziś wielu jest takich co nie dają rady zobacz ile ludzi leczy się psychiatrycznie

  • Swawolnik lubelski

   Według mnie to ciut za mało wypił, żeby poradzić sobie z problemem jedynie właściwej dla siebie decyzji.

 4. Członek (rozmiar standard UE) Niezależnego Związku Zawodowego Grabarzy Powypadkowych

  Korzystniejsze dla społeczeństwa byłoby gdyby jednak skorzystał z prawa do lotu ku wolności

  • Niby ma to byc smieszny, zartobliwy komentarz a wyszlo slabo…..bardzo slabo

   • Ciupciasek małolatek swawolnych

    „mpk” – ty źle ponjał aluzju. Kto śmiał by tu rechotać z czyjejś głupoty i pędu do bycia wolnym, choć w stanie stabilnym.

 5. po co pytam się po co ratowali????????

  • Swawolnik lubelski

   Dokładnie nad tym samym się zastanawiam – przecież pogrzeb byłby wyniósł taniej niż ta cała akcja ratownicza i leczenia świra u takiego patola.
   I nie obrażajcie się na mnie o to co napisałem, bo wiem o kim piszę, ale nie chcę z imienia i nazwiska.

  • Jesteś impotentem emocjonalnym? Naprawdę nie rozumiesz? Idź na testy psychologiczne, bo obawiam się, że masz otępienie umysłowe…

 6. Napoleon XV - Cesarz Abramowic

  Jak by chciał to by skoczył.