Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przyznał się do zabójstwa matki, zrobił to młotkiem. 62-latek resztę życia może spędzić za kratkami

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi 62-letniemu mieszkańcowi Rejowca w powiecie chełmskim, który młotkiem zaatakował swoją matkę. Kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Prokuratura Okręgowa w Zamościu prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 88-letniej mieszkanki Rejowca. Jak już informowaliśmy, do zbrodni doszło w miniony piątek w jednym z mieszkań przy ul. Przemysłowej. Mieszkające tam osoby usłyszały krzyki dobiegające z sąsiedniego mieszkania. Postanowiły sprawdzić, co się stało.

W środku sąsiedzi zastali zakrwawioną kobietę. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni. 88-latka posiadała poważne obrażenia głowy. Po udzieleniu jej pierwszej pomocy, przetransportowano ranną do szpitala w Chełmie. Jednak lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Powiadomieni o wszystkim policjanci ustalili wstępnie, że kobieta została zaatakowana tępym narzędziem przez mieszkającego wspólnie z nią 62-letniego syna. Dzisiaj potwierdziła to prokuratura wskazując, że kilkukrotnie uderzył on pokrzywdzoną w głowę trzymanym w ręku młotkiem. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła.

To oznacza, że 62-latek będzie odpowiadał za zabójstwo. Został już przesłuchany i przyznał się do popełnienia zbrodni. Złożył też wyjaśnienia w tej sprawie. Śledczy na razie nie chcą zdradzać motywów działania sprawcy. Mężczyźnie przedstawione zostały już zarzuty i doprowadzono go do Sądu Rejonowego w Zamościu, który na wniosek prokuratury, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Przyznał się do zabójstwa matki, zrobił to młotkiem. 62-latek resztę życia może spędzić za kratkami
(fot. policja)

6 komentarzy

 1. Jeden wyborca PiSu mniej, Zero nie przewidział. A właściwie to dwaj wyborcy mniej. A najlepsze, że sam sobie i swoim kolegom szukuje świetlaną przyszłość… w ciormie.

 2. Stary chop moczymorda a włosy piękne ciemne. Jo chodza na basen dobrze się odżywiom i włosy siwiejom :))

  • 62-lata to stary chłop? Na świecie ludzie w tym wieku zostają prezydentami, zdobywają ośmiotysięczniki, skaczą ze spadochronem. W w Polsce… siedzą już na emeryturze z 10 lat.

   • Pirat z bystrzycy

    Ten okaz wygląda jakby na emeryturze był już od czasów zawodówki. Jeśli wogóle skończył

Z kraju