Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przyszła w odwiedziny do sąsiadki, ukradła z torebki kilkaset złotych. Chciała jej zrobić „na złość”

Policjanci z Annopola ustalili sprawczynię kradzieży kilkuset złotych z torebki mieszkanki gminy Trzydnik Duży. Sprawczy tłumaczyła mundurowym, że chciała w ten sposób zrobić sąsiadce „na złość”.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Annopolu w trakcie wykonywania swoich czynności służbowych dowiedział się, że 42-letnia mieszkanka gminy Trzydnik Duży została okradziona z pieniędzy w kwocie 800 złotych.

Kobieta nie zgłosiła jednak kradzieży, ale mundurowy postanowił przystąpić do działania, aby ustalić, kto stoi za kradzieżą. W międzyczasie policjanci z Annopola pojechali do pokrzywdzonej potwierdzić fakt kradzieży poprzez przyjęcie stosownego zawiadomienia. Ustalono, że kradzieży mogła dopuścić się 40-letnia sąsiadka.

Funkcjonariusze odwiedzili kobietę. Ta zaś zaskoczona obrotem spraw od razu wyciągnęła skradzione pieniądze. Jak wstępnie ustalono, na początku maja 40-latka przyszła w odwiedziny do mieszkania swojej sąsiadki. W pewnym momencie pod jej nieobecność wyciągnęła z torebki banknoty w kwocie 800 złotych i wróciła do domu ukrywając „zdobycz” w szafie. Kobieta tłumaczyła policjantom, że chciała zrobić sąsiadce, „na złość”.

Funkcjonariusze zwrócili pieniądze właścicielce, natomiast podejrzana 40-latka przyznała się do zarzutu kradzieży, poddała się też dobrowolnie karze grzywny. O jej losie zadecyduje ostatecznie sąd.

(fot. Policja)

4 komentarze

  1. Jakby chciała zrobić na złość to mogła zapchać toaletę albo od razu pójść na całość i naśladować prawdziwą specjalistkę Amber Heard (zostawić kupę w łóżku)

  2. Amber to chyba jakiś bursztyn?