690 680 960

Przyszła w odwiedziny do sąsiadki, ukradła z torebki kilkaset złotych. Chciała jej zrobić „na złość”

Policjanci z Annopola ustalili sprawczynię kradzieży kilkuset złotych z torebki mieszkanki gminy Trzydnik Duży. Sprawczy tłumaczyła mundurowym, że chciała w ten sposób zrobić sąsiadce „na złość”.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Annopolu w trakcie wykonywania swoich czynności służbowych dowiedział się, że 42-letnia mieszkanka gminy Trzydnik Duży została okradziona z pieniędzy w kwocie 800 złotych.

Kobieta nie zgłosiła jednak kradzieży, ale mundurowy postanowił przystąpić do działania, aby ustalić, kto stoi za kradzieżą. W międzyczasie policjanci z Annopola pojechali do pokrzywdzonej potwierdzić fakt kradzieży poprzez przyjęcie stosownego zawiadomienia. Ustalono, że kradzieży mogła dopuścić się 40-letnia sąsiadka.

Funkcjonariusze odwiedzili kobietę. Ta zaś zaskoczona obrotem spraw od razu wyciągnęła skradzione pieniądze. Jak wstępnie ustalono, na początku maja 40-latka przyszła w odwiedziny do mieszkania swojej sąsiadki. W pewnym momencie pod jej nieobecność wyciągnęła z torebki banknoty w kwocie 800 złotych i wróciła do domu ukrywając „zdobycz” w szafie. Kobieta tłumaczyła policjantom, że chciała zrobić sąsiadce, „na złość”.

Funkcjonariusze zwrócili pieniądze właścicielce, natomiast podejrzana 40-latka przyznała się do zarzutu kradzieży, poddała się też dobrowolnie karze grzywny. O jej losie zadecyduje ostatecznie sąd.

(fot. Policja)

4 komentarze

  1. Jakby chciała zrobić na złość to mogła zapchać toaletę albo od razu pójść na całość i naśladować prawdziwą specjalistkę Amber Heard (zostawić kupę w łóżku)

  2. Amber to chyba jakiś bursztyn?

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…