Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wszedł do sklepu, wziął jak swoje. Policjanci poszukują złodzieja papierosów (wideo)

Policjanci z III komisariatu poszukują mężczyzny, który ukradł wyroby tytoniowe w jednym ze sklepów w Lublinie. Straty oszacowano na blisko 1500 złotych.

Do tego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy 1-go Maja w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, sprawca wszedł do marketu i wykorzystując nieuwagę personelu, dokonał kradzieży.

Jego łupem padły wyroby tytoniowe o łącznej wartości blisko 1500 złotych. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z III Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. wideo Policja Lublin)

14 komentarzy

 1. Toż to Jaracz Joint.

 2. Dziwny sposób przechowywania fajek. Chyba by dzieci zamiast lodów kupowały.

 3. jakiś student

 4. Żabkowy kustosz

  Te papierosy chyba były specjalnie naszykowane do zajumania. Kto trzyma wyroby tytoniowe na lodówce z lodami ???
  Przesłuchał bym pracowników sklepu, bo dla mnie jest to mocno podejrzane.

  • Też uważam że to było ustawione- zachowanie złodzieja jest dziwne. Kradnie i nie biegnie? Nie ucieka? Wchodzi spokojnie, podchodzi do kasy- mam wrażenie że ktoś mu wskazał co gdzie i jak,- po czym bierze i spokojnie wychodzi. A osoba pracująca w sklepie? Zero reakcji? Ustawka na bank.

  • Oczywiście, że tak.

 5. Mam pytanie od kiedy, papierosy są wystawione do sprzedaży na ladę chłodniczą? Po drugie monitoring słabej jakości nawet ja przynajmniej nie widzę czy to są papierosy, A po trzecie jeśli byłby to papierosy to ich wartość na pewno nie jest 1500zł, no chyba że sklep doliczył swoje manko?

 6. ustawka jak ch…

 7. Ciężkie czasy każdy chce żyć to dopiero początki wrócą lata 90-te i monitoring nic nie pomoże bo ci co go obsługują też mają rodziny i znów będzie każdy w łapę brał

 8. Pala tego,kto nie pilnuje swego….Dobrze,ze kamera nie spala.

 9. 1500zl / 13zl najtańsze fajki = 115 paczek papierosów

  Wał nad wały

 10. Może pod Novą sprzedaje z zyskiem…

Z kraju