Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechał zatankować ciężarówkę, ledwo stał na nogach. Mężczyzna miał ponad 3 promile

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który przyjechał ciężarówką na stację paliw. 38-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

W miniony piątek świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na stację paliw przyjechał pojazd ciężarowy, a jego kierowca może być nietrzeźwy. Mężczyzna podczas tankowania ledwo stał na nogach.

Na miejsce od razu skierowano patrol policji, który zatrzymał kierującego. Okazało się, że jest nim 38-letni mieszkaniec gminy Krzywda. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu, a wynik badania wskazał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnej bazie, 38-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostało mu ono zatrzymane za przekroczoną liczbę punktów karnych. Wkrótce mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

5 komentarzy

  1. E tam dwa lata …dostanie dożywotni zakaz jazdy i tyle

  2. Brawo zawodowiec! Kolejny profesjonalista – przykład wszelkich cnót na drodze, wielkich umiejętności i ogromnej kultury. Zabrali mu prawko za punkty, więc zawodowo jeździł bez uprawnień, za to z promilami.

    Po raz kolejny okazało się, że awansowanie robola od łopaty na kierowcę C+E samo w sobie nie czyni z niego człowieka. Mentalność i nawyki pozostają te same, ale jednak machając po pijanemu łopatą stwarza mniejsze zagrożenie niż jeżdżąc ciężarówką.

  3. wyrazy współczucia

    co się czepiacie człowieka ? Robotę miał siedzącą, najważniejsze ,że pracował. Patologia tylko pobiera 500+ i tylko pije

  4. Siebie zatankował, ciężarówkę chciał zatankować… no kierowca prima sort!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo