Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechał obejrzeć posesję, którą planował kupić. Natrafił na zwłoki w stanie rozkładu

Trwa ustalanie przyczyn śmierci, jak też personaliów mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione na opuszczonej posesji w gminie Obsza. Natrafiła na nie osoba, zainteresowana zakupem nieruchomości.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wola Obszańska w gminie Obsza w powiecie biłgorajskim. Na jedną z nieużytkowanych od dawna posesji przyjechała osoba zainteresowana jej zakupem. W trakcie oglądania nieruchomości natknęła się na zwłoki.

O wszystkim powiadomiona została policja. Ciało znajdowało się w stanie głęboko posuniętego rozkładu. Policyjni technicy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca znalezienia zwłok, ciało zostało zaś zabezpieczone do sekcji.

Okazało się, że denatem jest mężczyzna. Jednak jak na razie nie udało się ustalić jego tożsamości. Nie wiadomo również obecnie, z jakiego powodu zmarł. Prowadzone będą dalsze badania mające na celu ustalenie zarówno przyczyn śmierci, jak też personaliów denata.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. I co kupił posesję?

  2. no to będzie promocja …

  3. Apolinary Ciapciak

    To posesja straciła na wartości… bo kto teraz kupi chałupę po której szwendał się będzie duch

  4. Klecha przyjdzie wymamrocze jakieś zaklęcia,odprawi gusła nic nie będzie się szwendało i straszyło.Oczywiście za odpowiednie „co łaski”:-)