690 680 960

Wypadek podczas remontu kamienicy. Mężczyzna został przygnieciony przez mur (zdjęcia)

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala mężczyzna, który uległ wypadkowi w trakcie prac budowlanych. Zdarzenie miało miejsce w jednej z kamienic na Starym Mieście.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 14 przy ul. Kowalskiej w Lublinie. W trakcie prowadzonych w jednej z kamienic prac budowlanych, mężczyzna został przygnieciony przez mur. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, poszkodowany został uwolniony jeszcze przez przyjazdem służb ratunkowych. Trafił pod opiekę ratowników medycznych. Był przytomny i doznał m.in. urazu nogi. Został przetransportowany do szpitala.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

(fot. nadesłane – Wojciech)

8 komentarzy

 1. Ale LANS, karetką prosto do siedliska koronawirusa się udał.

 2. Budynek to podobno wlsnosc p B. K. ( znanej wokalistki) , z przeznaczeniem na hotel .
  ( ? )

 3. Domyślam się że chodzi o ten mur między nowym hotelem a dawną firmą zajmującą się renowacją zabytków ? Jeśli tak to życzę mu zdrowia bo sam się w niego w kopywałem kilkanaście lat temu na zlecenie majstra z owej firmy , a rusztowanie rurowe które stało ustawione z tyłu budynku z 10 lat , liną z tego muru opuszczałem osobiście .

 4. wyburzyc te rudery.

 5. Taka sytuacja mogła się skończyć tragicznie, jeśli mogę jakoś pomóc, firma **** dobrze radzi sobie w takich sytuacjach, jeśli byłby problem po wypadku, polecam się zgłosić, zadzwonić.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie