Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przy ekspresówce powstały MOP-y, w większości są jednak zamknięte. Niebawem ma się to zmienić

Tylko na lubelskim odcinku trasy S19 zbudowano sześć par Miejsc Obsługi Podróżnych. Kierowcy skarżą się, że większość z nich jest niedostępnych. Drogowcy zapowiadają ich otwarcie.

25 komentarzy

  1. Specjalistom jestem

    Za Pana Tuska było by to nie do pomyślenia. Tyle czasu stoją praktycznie gotowe, ale trzeba czekać z otwarciem do wyborów lub najwyżej otworzy się drugi raz!!

    • hahah z tłuska to tak budowali że kradli na potęge materiały pod budowę dróg a piach sypali (afera) + nie płaci firmom budowlanym że ludzie bankrutowali ! nie mówiąc już o wyłudzaniach vatu, sowach, skoku na ofe , ch. z tą POLską wschodnia, ” teraz benzyna może być po 6 zł” itp itd nigdy wiecej nie’rządów peło !

    • Prawie pan na 3 litery (druga u, trzecia j) do tego ryży

  2. Dyrektor generalnej do zwolnienia. Inaczej nic się nie zmieni. Bezpieczeństwo uczestników ruchu najważniejsze.

  3. Ma być wprowadzony zakaz wjazdu dla wyborców PO i reszty targowicy. Będą specjalnie oczipowani i na starą drogę. Bo antyppolacy na polne drogi. To ich naturalne środowisko. Ta dzicz lepiej czuje się w lesie. Do cywilizacji nie wpuszczać bo narobią smrodu. I nie jest to dyskryminacja, ale odsuwanie od cywilizacji ludzi, którzy walczą z naszą cywilizacją.

  4. Bardzo dobrze że zamknięte, bo zaraz rozkradną a resztę popsują.

Z kraju