Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przez okno zauważyli kobietę wiszącą na sznurze elektrycznym. Policjanci uratowali 33-latkę

Włodawscy policjanci uratowali 33-latkę, która pożegnała się z rodziną i chciała popełnić samobójstwo. Za pomocą siekiery mundurowi otworzyli drzwi domu, w którym odnaleźli kobietę nie wykazującą oznak życia. Dzięki podjętej reanimacji przywrócili kobiecie czynności życiowe.

W poniedziałek około godziny 21 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że 33-latka zamierza popełnić samobójstwo.

Kobieta o wszystkim powiadomiła swoją siostrę wysyłając jej pożegnalną wiadomość. Niezwłocznie do jednej z miejscowości powiatu włodawskiego skierowano policjantów. Na miejscu okazało się, że dom był zamknięty. Przez okno funkcjonariusze zauważyli wiszącą kobietę, po czym znaleźli siekierę, wyważyli drzwi i natychmiast podbiegli do wiszącej na sznurze elektrycznym kobiety.

33-latka nie wykazywała oznak życia. Mundurowi natychmiast przystąpili do reanimacji, dzięki której kobieta odzyskała przytomność. 33-latka przekazała funkcjonariuszom, że powodem jej zachowania były problemy rodzinne. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Kobieta została przewieziona do szpitala w Parczewie skąd po chwili uciekła. Zaalarmowani policjanci odnaleźli uciekinierkę i ponownie odstawili do szpitala.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

14 komentarzy

 1. Tak zabija pis.

 2. … szacun dla policjantów

 3. Polityka Tuska i Kaczyńskiego. Ludzie nie trzymają ciśnienia.

 4. Bo pić to trza umić

 5. Wcale mnie to nie dziwi jedna skacze z wiaduktu inna się wiesz kur…. Dalej ,,braciom,, niech pomagają mieszkania za darmo a nas na nic nie stać to jest właśnie nas rząd ile to można znosic

 6. Co mi się wydaje że ratunek policjantów pójdzie na marne.

 7. A będzie więcej..

 8. Nie można zmusić kogoś kto nie chce aby chciał żyć.

 9. Teraz zabije się ze wstydu i na trzezwo

 10. Jeszcze trochę szczęśliwych rządów, jeszcze odrobinę niech ludziom wzrosną raty kredytów.
  Pisiorki będą mieć ludzkich tragedii na koncie.