Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przejechał przez środek ronda, uderzył w ogrodzenie. Świadek gonił pijanego kierowcę renaulta (foto)

Jechał po pijanemu, nie zauważył ronda. Porzucił rozbite auto i uciekł pieszo. Po pewnym czasie postanowił jednak wrócić na miejsce zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:40 na drodze wojewódzkiej nr 822 prowadzącej z Lublina do Portu Lotniczego w Świdniku. Na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej i Lotniczej oraz drogi do Świdnika Dużego samochód osobowy przejechał przez wyspę ronda, po czym wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie zbiornika.

Jak wyjaśniają nam świadkowie, kierowca renaulta wyskoczył z auta po czym zaczął uciekać pieszo. Jeden z przejeżdżających tuż obok mężczyzn widząc co się stało ruszył za nim w pościg. Niestety nie udało mu się go dogonić. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Niebawem kierowca renaulta pojawił się na miejscu zdarzenia. Jak tłumaczy nam st. asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, badanie alkomatem wykazało, że miał on dwa promile alkoholu w organizmie. Jego pojazd został zaś zabezpieczony na policyjnym parkingu.

To jednak nie wszystkie problemy, jakie czekają teraz 31-latka z gminy Jastków. Istnieje bowiem podejrzenie, że doprowadził on również do innych kolizji, tym razem już na terenie powiatu lubelskiego. Obecnie jest to ustalane.

(fot. nadesłane – Joanna)

5 komentarzy

  1. Brawo, siny nosek wyeliminowany. Szacun dla tych co zareagowali.

  2. Górol spod samiućkich Tater

    Widzicie w jak niezbyt wyszukany sposób można sobie śmierdząco nas…, narobić w papiery

  3. Śmietana się bawi.

  4. Cos jak byly proboszcz ze skierki.

Z kraju