Przechodziła przez jezdnię, została potrącona przez peugeota. Piesza trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wieczorny wypadek na drodze z Lublina do Bogucina. Przechodząca przez jezdnię w rejonie przejścia dla pieszych kobieta została potrącona przez samochód.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 18 w miejscowości Panieńszczyzna w gminie Jastków. Na drodze powiatowej z Lublina do Bogucina kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca peugeotem kobieta jechała w stronę Bogucina. Wjechała w pieszą, która przechodziła przez jezdnię w rejonie przejścia dla pieszych. Potrącona kobieta została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w stronę Bogucina.

(fot. lublin112)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Co oznacza „w rejonie przejścia dla pieszych”? Albo piesza była na przejściu i wina leży po stronie kierowcy, albo skracała sobie drogę kilka(naście) metrów przed lub za przejściem i sama jest sobie winna zaistniałej sytuacji.

    • Jestem za, albo była na przejściu, albo kilka metrów poza. Jestem z tej miejscowości i znam z widzenia jedną osobę, która porusza się w różnych rejonach drogi powiatowej jakby była „świętą krową”.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!