Przechodziła przez jezdnię, została potrącona przez mitsubishi (zdjęcia)

Przechodząca przez jezdnię kobieta została późnym wieczorem potrącona na ul. Turystycznej w Lublinie. Było to drugie takie zdarzenie wczoraj w tym miejscu.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 22 na ul. Turystycznej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Zawieprzycką potrącona została kobieta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mitsubishi mężczyzna jechał w kierunku Łęcznej. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Na pomoc ruszyli świadkowie. Pierwszej pomocy medycznej udzielił kobiecie strażak z OSP w Świdniku Dużym.

Poszkodowana obywatelka Mołdawii została przetransportowana do szpitala. Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Kiedyś był przepis, że jak się chce przejść przez ulicę patrzy się w lewo, prawo i lewo. Teraz przechodząc przez przejście nie trzeba już na to zwracać uwagi. Pieniądze z OC pojazdu należą się pieszej samobójczyni. Zawsze wina kierowcy, że nie zatrzymał się w miejscu jak piesza wtargnęła. Wymuszenie odszkodowania.

  • Ten przepis jest dalej. Tak samo jak jest przepis o tym aby przed przejściem zwolnić i zachować szczególną ostrożność i przepuścić pieszego przechodzącego przez przejście.

   Problemy z zatrzymaniem kierowcy wynikają z tego, że nie stosują się do przepisów prawa np. przez jazdę grubo ponad limitem i nie zachowywanie szczególnej ostrożności przed przejściem dla pieszych

   90% kierowców w Polsce nie przestrzega przepisów o ruchu drogowym, podobna ilość ich pewnie nie zna. Jak mi nie wierzysz to zapytaj się osób co mają pj co to jest manewr wyprzedzania oraz kiedy nie można go wykonać. Zdziwisz się ile osób zna odpowiedź na to pytanie.

 2. Pan Cieć z Alei Lubartowskiej w Mieście Inspiracji (d.Lublin)

  Z Mołdawii powiadacie… została potrącona przez mitsubishi… była nieświadoma, że może poczekać i wybrać lepszą markę

 3. A ja bym chciał wszystkim zadać jedno pytanie :KOMU JEST ŁATWIEJ SIĘ ZATRZYMAĆ CZY PIWSZEMU CZY KIEROWCZY???????? W DODATKU GDY JEST CIEMBO PRZEJŚCIE JEST NIEOŚWIETLONE, PIESZY ZA ZWYCZAJ U RANY NA CZARNO I NAPRAWDĘ GO NIE WIDAĆ. Codziennie tamtendy przejeżdżam i wiem jak jest ciężko kogokolwiek zauważyć na poboczu lub przejściu dla pieszych!!!!!!

  • „PIWSZEMU CZY KIEROWCZY???????? W DODATKU GDY JEST CIEMBO PRZEJŚCIE JEST NIEOŚWIETLONE, PIESZY ZA ZWYCZAJ U RANY NA CZARNO”

   Jedno zdanie, a od razu widać z kim mamy do czynienia. Czyżby wyborca PAD?

  • To prawda 111 Ale twoją logiczną uwagę płaskoziemcy z Miasta Inspiracji nie zrozumieją.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!