690 680 960

Próbowali ukraść paliwo ze zbiornika koparki. Wpadli na gorącym uczynku

Ryccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do zbiornika koparki i próbowali ukraść paliwo. Wkrótce oceną postępowania zatrzymanych zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w rejonie trasy S17. Policjanci w miejscowości Sarny zauważyli błysk latarki w rejonie zaparkowanej maszyny budowalnej.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy nie dochodzi do przestępstwa. Jak się okazało, mieli rację. W momencie, gdy podeszli bliżej zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Ci widząc patrol rzucili się do ucieczki. Obaj zostali jednak zatrzymani.

Mundurowi ustalili, że mężczyźni włamali się do zbiornika koparki i próbowali ukraść paliwo. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów dwóch sprawców z powiatu puławskiego zostało zatrzymanych.

Mężczyźni przyznali się, że przyjechali ukraść paliwo. Odpowiedzą za włamanie do zbiornika koparki i usiłowanie kradzieży oleju napędowego. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo jeden z nich odpowie za posiadanie narkotyków.

(fot. Policja Ryki)

5 komentarzy

  1. No i o jedną latają po wsi aŁdicę mniej. Za to 2 meneli na rowerach lub pieszo więcej. Ale ci przynajmniej mają latarkę.

  2. Ale po co kraść paliwo z koparki, jak jest tego pod dostatkiem na stacji paliw. Nie rozumiem.

  3. jak całkiem niedawno na Podkarpaciu złodziej paliwa z maszyny budowlanej w okolicznościach zginął od kulki policjanta to była wrzawa nie wiadomo dlaczego? Gdyby było normalnie to właściciel mienia posiadałby w domu broń i mógłby jej używać gdyby ktoś, kradł jego dobro… tyle w temacie

  4. Tato, a czym Ty się zajmujesz, tak w życiu?

    Ściągam ropę z koparek zostawionych przy drodze.

Kursy walut

  • USD 4.2234zł 0.19%
  • GBP 5.2146zł 0.14%
  • EUR 4.5294zł 0.11%
  • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas