Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pozytywna Energia 4. W Lublinie zagra Kobranocka!

W tym roku – 26 listopada o godzinie 17:00 – odbędzie się już czwarta edycja projektu Pozytywna Energia, prowadzonego przez Fundację Praca Moc Energia. W związku z rosnącym zainteresowaniem wydarzeniami dobroczynnymi organizowanymi pod tą nazwą, impreza została przeniesiona do Akademickiego Centrum Kultury UMCS – Chatki Żaka. Środki pozyskane na koncercie wspomogą rehabilitację małoletniego Krzysia, który walczy z rzadką chorobą genetyczną, jaką jest Zespół Alstroma.

Po dłuższej przerwie w Kozim grodzie zagości legenda polskiej muzyki – Kobranocka. Twórców takich sztandarowych utworów jak „Kocham Cię jak Irlandię” czy „I nikomu nie wolno się z tego śmiać” nie trzeba przedstawiać nikomu. W tym roku wypadają już 32 lata działalności punk’n’rolla w najlepszym wydaniu. Od niedawna Kobranocka prezentuje swoją twórczość również w akustycznym wydaniu i właśnie w takim ujęciu usłyszymy ich muzykę w listopadzie. Będzie to pierwszy tego typu koncert zespołu w Lublinie.

Tego dnia pozytywny nastrój stworzy, jak przy wszystkich dotychczasowych edycjach, polski artysta kabaretowy, aktor teatralny i telewizyjny, Przemysław Gąsiorowicz. Artysta związany m.in. z lubelskim Teatrem im. Juliusza Osterwy zaprezentuje autorski program kabaretowy. Osoby, które brały już udział w wydarzeniach Pozytywnej Energii, wiedzą, że czeka ich kanonada śmiechu.

Pomiędzy nimi na scenie Chatki Żaka zagości lubelska Grupa Nizar, znana z widowiskowych pokazów fireshow. Tym razem w pomieszczeniu zobaczymy ich krótkie teatralne pokazy z użyciem świateł ledowych.

Artystyczne występy będą tradycyjnie przeplatane aukcjami charytatywnymi na rzecz Krzysia. W tym roku organizatorzy pozyskali kilkanaście przedmiotów, w tym biżuterię Swarovskiego, torebkę damską firmy Sagan czy voucher na pobyt w Pensjonacie Kazimierskim. Ponadto będą do zdobycia inne atrakcyjne gadżety jak płyty, bilety do teatrów, vouchery do restauracji czy książki. Warto przed koncertem wrzuć do portfela dodatkowy banknot i wygrywając coś dla siebie, wesprzeć tę akcję charytatywną.

Aukcje poprowadzą Anna Szmidt z Fundacji Praca Moc Energia, aktor Daniel Wieleba oraz stylista Tomasz Jacyków.

Bilety w cenie 20 zł można nabywać od 3 listopada w kawiarence Chatki Żaka – Le’Żak przy ul. Radziszewskiego 16 oraz w dniu koncertu w cenie 25 zł.

Koncert został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu firm Komeko, Safari, Hanesco, Praktyczna Finansowa Edukacja, Eco Projekt oraz Urzędowi Marszałkowskiemu.

POZYTYWNA ENERGIA 4
KOBRANOCKA, PRZEMYSŁAW GĄSIOROWICZ, GRUPA NIZAR
26 listopada 2017, godzina 17:00
ACK UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

pozytywna-energia-4-plakat-flyer2017-11-04 18:51:43
(fot. nadesłane)

Komentarze wyłączone