Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar stacji transformatorowej w Lublinie. Okoliczni mieszkańcy bez prądu (foto, wideo)

Strażacy walczą z pożarem stacji transformatorowej przy ul. Bazylianówka w Lublinie. Na miejscu jest też policja oraz pogotowie energetyczne.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:30 przy ul. Bazylianówka w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze stacji transformatorowej.

Jak nam przekazano, pali się wewnątrz obiektu. Trwa akcja gaśnicza. Nie ma informacji, aby w zdarzeniu ktokolwiek ucierpiał. Na miejscu jest też policja oraz pogotowie energetyczne.

Na chwilę obecną nie zostały jeszcze ustalone przyczyny pożaru. Mieszkańcy osiedla pozostają bez prądu.

(fot. wideo – nadesłane – Asia, Weronika)

5 komentarzy

  1. Gdzie jest woda ?

  2. Pełna profeska poczekać aż się wszystko spali i zgaśnie. I tylko jeden zastęp !! Trzeba gdzieś to zapisać dla potomnych !!

    • Były dwa zastępy to po pierwsze, po drugie śmiało dam ci prądownice z wodą i zlej ten transformator pod napięciem 15kv przed przyjazdem energetyków.

    • Co ty wiesz o życiu człeniu , przez te wasze telefony i nagrywanie filmów to niedługo straż przestanie jeździć do pożarów jak się coś takiego odwali bo zakład ma swoje wewnętrzne przepisy i wg nich straż nie może nic robić w takim przypadku. Niestety ale w zakładzie PGE pracuje kilka osób z wodogłowiem 🤷. Ma się spalić „bezpiecznie”.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport