Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Powiślak wyrzuca Motor za burtę Pucharu Polski

Łukasz Giza przejął Powiślak Końskowola zaledwie trzy miesiące temu. 35-letni były napastnik pokazuje, że jako szkoleniowiec może odnieść podobne sukcesy, co w karierze zawodniczej. Do dziewięciu zwycięstw (wliczają poprzednie mecze Pucharu Polski) i trzech remisów, „Gizmen” dołożył sukces, o którym w Końskowoli będzie mówiło się przez kilka najbliższych dni. Po trafieniu Damiana Kopcia czwartoligowiec wyeliminował z PP lubelski Motor.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

17 komentarzy

 1. To jest tak śmieszne, że aż nie wiem co napisać.

 2. Spartakus.
  Dać im jeszcze kilka milionów, żeby kupić głosy prawdziwych Wolaków Patolików panie Prezydencie… przecież o to w tym wszystkim chodzi.
  Gdyby chodziło o sport, to miasto od dawna wspierałoby swój najstarszy, najbardziej utytułowany klub… ten, który Mistrzostwo Polski Juniorów zdobył sam w 1938 roku, a nie za pieniądze FSC w 1971.

 3. kibic pod wrażeniem

  Ten mecz przejdzie do historii. Jeszcze wiele lat lublinianie będą z dumą opowiadać swoim wnukom jak to kiedyś walczyli z Końskowolą jak równy z równym.

 4. Chyba tylko nas pały noże i kamienie bo jeżeli chodzi o boisko to jak można przeczytać powyżej jesteśmy w czarnej d…..

 5. Lubelska piłka to kataklizm. Jaki awans??? Z ligi wiejskiej do podwórkowej??? Klub z miasta wojewódzkiego. Z takim stadionem i budżetem!!!! To wstyd dla miasta, ale przede wszystkim wstyd dla historii klubu. Obecni „kopacze” nie zasługują by grać pod szyldem Motor Lublin.

 6. Panie Prezydencie ile jeszcze moich/naszych pieniędzy ma zamiar Pan przeznaczyć na ten kabaret/komedie/dramat??
  chyba już wystarczy nie lepiej to wydać na biedne dzieci, dziury w drogach czy schroniska dla zwierząt….
  ew już lepiej ta kasę na żużel przeznaczyć( chociaż nie chodzę) ale przynajmniej osiągają jakieś wyniki, ktoś się tym interesuje i po interakcji z kibicami czarnego sportu nie wymagana jest wizyta u chirurga…znaczy ze w cywilizowany sposób można przy sobocie flaszkę z nimi zrobić… 🙂

 7. „W Końskowoli będzie mówiło się przez kilka najbliższych dni” – a w Lublinie będą rozpamiętywali przez najbliższe lata.

 8. Moi drodzy ja proponuje jedyne i sensowne rozwiązanie tego problemu te pieniądze które idą na piłkę w lublinie to jakieś jaja i nie chodzi mi tu tylko o wielki Motor ale i troszkę mniejszą Lubliniankę , Panie Żuk daj pan te kasę na żużel chłopaki i zarząd S.C. Motor Lublin w ciągu roku awansowali do 1 Ligi żużlowej i to pięknej walce a żeby miasto nie było bardzo stratne ,proponuję na Arenie Lublin zasadzić ziemniaki i przekazać je na Hospicjum Małego Księcia i powinni je przekazać ci niby piłkarze wszyscy byli by zadowoleni a najbardziej dzieciaki oczywiście z ziemniaków 🙂

  • To może ty pomożesz Hospicjum ?
   Nasmiewajc się raczej nie zablysniesz w oczach dzieci które są nie uleczalnie chore .
   Tak na marginesie jak to jest kibicować przegladom samochodowym ?
   Krzyczycie ba-da-nie ba-da-nie A oni wam machaja ?
   Komedia

 9. Do lasu drzewa kiwać

Z kraju

Polityka i społeczeństwo