Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek w gospodarstwie. Ręka mężczyzny utknęła w siewniku

Wczoraj w miejscowości Komarno-Kolonia doszło do groźnego wypadku na terenie jednego z gospodarstw. Ręka mężczyzny utknęła w siewniku, konieczna była pomoc strażaków i ratowników medycznych.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w miejscowości Komarno-Kolonia w gminie Konstantynów w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednego z gospodarstw doszło do wypadku z udziałem mężczyzny i maszyny rolniczej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy po dojeździe na miejsce zastali mężczyznę z uwięzioną ręką w siewniku. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wykonać dostęp do kończyny, m.in. poprzez rozcięcie i rozgięcie elementów siewnika.

Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

 

 

Komentarze wyłączone

Z kraju