690 680 960

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 19. Ciężarówka uderzyła w drzewo, interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia, wideo)

W sobotę przed południem na drodze krajowej nr 19 doszło do poważnego wypadku. Na miejscu pracują służby ratunkowe, występują duże utrudnienia z przejazdem.

Do wypadku doszło w sobotę przed południem w miejscowości Wólka Rozwadowska w powiecie lubartowskim, na trasie Lubartów – Kock. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd ciężarowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby zrobić dostęp do poszkodowanego kierowcy. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

W rejonie wypadku droga częściowo jest nieprzejezdna. Jeden pas w kierunku Lubartowa jest zablokowany. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 14.

 

(fot. wideo nadesłane Emilia i Tomek – dziękujemy!)

16 komentarzy

 1. To miejsce jest pechowe , kiedyś w przyczepce złapałem kapcia i zapas teź był kapeć , ale dałem radę , bo od czego są telefony.

 2. kierowca ciężarówki

  Nie zwalał bym w tym przypadku winy na pecha .Możliwosci są w zasadzie dwie ,albo zasłabł ,albo zasnął

 3. A co z tym chłopcem, co 2 tyg temu wjechał pod ciężarówkę na obwodnicy? Napiszcie coś.

 4. Jakiś pie…lec z tym nagrywaniem wszystkiego naokoło. Jedni na TVN`ie wychowani a drudzy na TVP Info. Poszukiwacze sensacji.

 5. Prezes klubu łubudubu

  Tu mistrz jest tylko jeden pilot…. Reszta niech kandyduje do łódzkiej filmówki…

 6. A mądry łeb kręci filmik! Ciekawe czy wychylił się z pomocą poszkodowanemu kierowcy? Wieś, wieś, wieś! Po co tam przeszkadzałeś służbom ratunkowym?

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas