Potrącił rowerzystę i uciekł. W chwili zatrzymania miał ponad 3 promile

Wczoraj w miejscowości Radwanówka doszło do potrącenia rowerzysty. Kierowca pojazdu osobowego nie interesując się losem poszkodowanego odjechał z miejsca wypadku.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 19 w miejscowości Radwanówka w powiecie janowskim. Kierowca pojazdu osobowego potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na miejscu wypadku pozostała tablica rejestracyjna pojazdu. Policjanci ustalili markę samochodu i jego właściciela.

Jak się okazało właścicielem samochodu marki Toyota jest 55-latek. Mężczyzna został zatrzymany. W chwili zatrzymania miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo pobrana został krew do badań na zawartość alkoholu. Kierujący jednośladem był trzeźwy.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Janów Lubelski)

5 komentarzy

 1. Rowery nie podlegają obowiązkowym przeglądom technicznym u uprawnionych diagnostów, ale to nie zwalnia właściciela/użytkownika z utrzymywania roweru (oraz ewentualnych przyczep) w należytym stanie technicznym.
  Ta przyczepa lekka nie wygląda na pojazd (bo przyczepa to także pojazd, z tym, że bez napędu) spełniający warunki dopuszczenia do ruchu. Nie ma choćby świateł odblaskowych czerwonych z tyłu.

  Poruszanie się pojazdem nie dopuszczonym do ruchu nie przesądza i winie. Samochód z przepaloną żarówką, albo rower bez dzwonka nie staje się pojazdem podporządkowanym.

  • Franio. Akurat przyczepa miała światła odblaskowe z tyłu jak nie masz o czymś pojęcia to nie pisz idiotycznych komentarzy

 2. Ale oczywiście to rowerzyści i pedalarze są źli. Bo przecież taki kierowca jak na załączonym obrazku to wzorowy obywatel.

 3. stary jałop , do pierdla z nim

 4. Podobny skur…. Niedawno rowniez w okolicach Janowa Lubelskiego potrącił dziewczyne, wyszedł z samochodu popatrzył jak umiera i odjechał!!! Tam są badyci w tamtych stronach i niema dyskusji . Co najśmieszniejsze zarliwi katolicy. W tamtych stronach jest 100% frekwencja na mszach w kościołach. Czym to wytłumaczyć?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online