Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie na trasie Lublin – Chełm. Trwa akcja służb ratunkowych

Po wypadku kierowcy podróżujący trasą z Chełma do Lublina napotkają na utrudnienia w ruchu. Po potrąceniu pieszego pracują tam służby ratunkowe.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 18:30 w miejscowości Pełczyn w gminie Trawniki w powiecie świdnickim. Na drodze krajowej nr 12 Lublin – Chełm osoba piesza została potrącona przez samochód osobowy.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na wysokości stacji paliw. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jedna osoba została ranna i obecnie trwa akcja służb ratunkowych. Policjanci dopiero będą ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Lublina. Pojazdy kierowane są przez znajdującą się tuż obok stację paliw. W stronę Chełma nie ma problemów z przejazdem.

(fot. lublin12/zdjęcie ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. A czy potrącony miał kamizelkę odblaskowa lub może miał lampkę w ręku (to też pomaga)?

    • A czy to nie działa tak, że pieszy bez kamizelki staje się bezpieczniejszy, bo wtedy bardziej na siebie uważa?

  2. A skąd nie miał nic…przejeżdżałem obok niego…też go o mało nie trafiłem pewnie po flaszkę na stację chodził
    ..

  3. Do czego prowadzi pierwszeństwo pojazdów na jezdni. Gdzie Ci, którzy zawsze krzyczą, że przepisy są głupie?

  4. Tak zawsze jest I będzie jak w końcu piesi nie zaczną nosić kamizelki może w końcu jak parę razy by dostali mandat to by dbali o bezpieczeństwo swoje bo inaczej tragedia gotowa

Z kraju