Poszukiwania za zaginioną 16-latką zakończone. Dziewczyna wróciła do domu

Zakończyły się poszukiwania 16-letniej mieszkanki miejscowości Krasne w powiecie lubartowskim. Dziewczyna wróciła do domu.

Od kilku dni były prowadzone poszukiwania zaginionej nastolatki z powiatu lubartowskiego. Dziewczyna dzień przed urodzinami udała się do Łęcznej i ślad po niej zaginął. 16-latka nie zabrała ze sobą dokumentów, pieniędzy ani telefonu.

Jak poinformowała nas dzisiaj rano rodzina dziewczyny, 16-latka cała i zdrowa wróciła do domu. Nadal nie są znane okoliczności zaginięcia oraz to co działo się z nią przez ostatnie dni.

2018-02-23 08:58:39
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

33 komentarze

 1. Kierowca wedrowiec

  „Udała się do Łęcznej” -na piechotę ? Bez pieniędzy. I nie wzięła telefonu ! Zwiała z domu albo porwało ją UFO.

 2. G*wniare i jej rodzine obciazyc kosztami poszukiwan. Policji tylko sie glowe zawraca takimi bzdurami

 3. Nic pan nie zrobisz

  Smarkuli się zachciało zaszaleć na urodziny. Pewnie rodzice nie chcieli puścić to się sama „puściła”. A teraz nie dość, że rodzice zabulą za poszukiwania to jeszcze możliwe, że wnuka dostaną na gwiazdkę.

 4. Teraz powinna zostać obciążona kosztami poszukiwań….

 5. Żal mi ludzi którzy piszą tak głupie komentarze… Ważne że dziewczyna wróciła do domu, a nie została znaleziona zamordowana lub wywieziona za granice do jakiejś agencji. Ludzie opamietajcie się… Ile nienawiści… ? I po co…? Zmieni to coś?

  • Może jakaś „dorosła” nastolatka przeczyta i zastanowi się czy warto takie numery wyczyniać?

  • Nie, ale pośmiać można .

  • Zgadzam się z Tobą Edyta. Każdy szuka sensacji i lubi obrażać, ale czy ktoś z Was pomyślał co czują najbliżsi. Wyobrażacie sobie co czuli rodzice przez tyle dni. Wszyscy udają ekspertów od wychowania dzieci, chętnie krytykują, ale tak naprawdę jedna na 10 osób przeczytała że zrozumieniem tekst. Żadnego słowa otuchy, wsparcia, ani kropli nadziei w komentarzach, to straszne jaka znieczulica panuje. Ludzie wystarczy dwie minuty refleksji, może to Was skłoni do myślenia, może w swoim życiu uda Wam się dostrzec jaki błąd robicie. Jeżeli w stosunku do najbliższych tez pałacie taka empatia i zrozumieniem to współczuję waszym bliskim. Poza tym zastanowił się z ktoś z Was nad faktem, że rodzina, znajomi też czytaja te komentarze, które nie wnoszą nic dobrego. Jak nie macie nic mądrego do napisania to nie piszcie poprostu.

   • Gdzie byli najbliżsi, gdy coś nie dobrego zaczęło się dziać z pociechą? Teraz płacz nad rozlanym mlekiem?
    „…Ludzie wystarczy dwie minuty refleksji, może to Was skłoni do myślenia, może w swoim życiu uda Wam się dostrzec jaki błąd robicie…”

 6. Czytam te komentarze i nie wierzę, nie znacie ani rodziny ani sytuacji a pier*olicie głupoty i oceniacie….. Masakra, oby w waszej rodzinie nie doszło do takiej sytuacji….

  • Dokładnie

   • Dokladnie to nie byl jej pierwszy raz… gdy uciekła . Może sie naprawdę zakochała a rodzice maja jakies ale ?

    • Solidarność jajników. Wam małolaty, to naprawdę szajba odbija. Zakochana 16 latka będzie dyktować warunki rodzicom? Współczuję gehenny jeszcze przez dwa lata. Muszą utrzymywać i pilnować pustaka, by samemu nie mieć problemów z prawem. Skończy osiemnaście lat i kopa w cztery litery. Niech ją wybranek serca utrzymuje.

 7. teraz wpierdziel i do szkoły!

 8. jeszcze dwa ;lata i nie trzeba będzie szukać,

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika