Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poszukiwała go policja, znaleziony został w zamarzniętym stawie AKTUALIZACJA

Wczoraj wieczorem w zamarzniętym stawie w Terebeli zauważono ciało mężczyzny. Strażacy wykuli go z lodu.

W sobotę przed godziną 20. w jednym ze stawów w Terebeli w powiecie bialskim, zauważono ciało człowieka. O zdarzeniu powiadomiona została policja. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili, że zwłoki znajdują się kilka metrów od brzegu, na dodatek staw pokrywała warstwa lodu.

O pomoc w wydobyciu denata poproszono więc strażaków. Po przybyciu na miejsce wykuli z lodu mężczyznę i przetransportowali na brzeg. Na miejsce wezwany został także prokurator. W trakcie oględzin ustalono, że zmarłym jest poszukiwany przez policję Mirosław M.

Jego ciało decyzją prokuratora zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sadowej celem wykonania sekcji zwłok. Ma ona pozwolić określić przyczynę śmierci mężczyzny oraz od kiedy znajdował się w wodzie.

Jak ustaliliśmy, był to 63-latni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Tego samego dnia w godzinach porannych wyszedł z domu i nie powrócił. Po południu jego brat powiadomił policję o zaginięciu. Patrol funkcjonariuszy sprawdzając okolicę zauważył ciało, które znajdowało się pod lodem.


Większy widok mapy(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-11-30 16:15:48

4 komentarze

  1. Fajnie że poszukiwała go policja a on sobie siedział w rodzinnym domu … co ta policja robi w takim razie ze gosc poszukiwany bez stresu pije sobie piwko u siebie w domu ?

  2. W jaki sposób policjanci ustalili,że zwłoki znajdują się kilka metrów od brzegu?

  3. Zazdrościcie że niektórych natura obdarzyła urzadzeniami pomiarowymi w oczach,co?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo