Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad 500 funkcjonariuszy brało udział w nocnej akcji w klubach go-go. „Doprowadzano w nich klientów do nieprzytomności” (zdjęcia, wideo)

Prokuratura wskazuje, że klienci lokali byli doprowadzani do stanu nieprzytomności za pomocą specjalnie spreparowanych mieszanek alkoholi oraz innych środków psychoaktywnych, po czym tracili spore sumy pieniędzy. Są zarzuty dla zatrzymanych.

29 komentarzy

 1. To teraz będą te wszystkie filmy w prokuraturze przeglądać i wszystkich klientów z tych 6 czy 8 lat wzywać, a jak sami się nie zgłoszą to może jeszcze zdjęcia do prasy będą dawać?

 2. Całkiem dobrze zorganizowane centrum dowodzenia, policji przydało by się takie, może w końcu byli by wstanie łapać tych wszystkich naciągaszy i oszustów na bliki i phishing.

 3. Akcja na grubą skale. Chyba wybory się zbliżają, bo niedługo będziemy oglądać pijanych polityków „złych” partii. Bo Ci dobrzy spędzają wolny czas w kościele.

  • Wolałbym gratulować służbom i prokuratorom dobrej roboty, a wyzyskiwaczom i złodziejom życzyć wysokich wyroków, jednak przy obecnej władzy obawiam się, że to może być Sowa 2.0.

 4. Tyle lat musiało minąć żeby zajęli się tą sprawą.

 5. Poczekajcie zaraz znowu coś otworzą

 6. Czy ja dobrze zrozumiałam ? dosypywano klientom różne substancje ,naciągano na kasę ,usypiano ,trąbiły o tym media a mimo to klientów nie brakowało? Jak to ciągnie wilka do lasu … Stare ,żonate durnie teraz będą mieć wezwania na policję hahaha .

 7. Lekarze adwokaci policjanci wszyscy na zeznania

 8. Co ludzie mają w głowach że za widok baby w gaciach są skłonni płacić setki czy tysiące i to jeszcze w syfiastych lokalach tego typu

 9. Serio nie wiecie dlaczego takie poruszenie? W Warszawie z takiego przybytku ochroniarze wynieśli kilka dni temu pana który dokonał żywota gdzieś na chodniku czy innym trawniku. Więc powód żeby się tym porządnie zająć jest dość oczywisty.

Z kraju

Sport