690 680 960

Ponad 400 zgonów chorych na COVID-19. Kilkadziesiąt zakażeń wariantem Omikron

Na antenie Polsat News wiceminister zdrowia Waldemar Kraska podał najnowsze dane dotyczące zakażeń koronawirusem w kraju. Minionej doby odnotowano ponad 11,5 tys. nowych przypadków, w tym kilkadziesiąt zakażeń mutacją Omikron.

46 komentarzy

 1. Zasiłki i plusy to pobierają młodzi i to młodzi są gronem bezrobotnych wiec jakby patrzeć ekonomicznie to śmierć młodych ,bezproduktywnych jest dla gospodarki najkorzystniejsza .Emeryci pobierają tylko emeryturę a leczenie covidowców w szpitalu kosztuje więcej niż leczenie onkologiczne przeciętnego pacjenta więc wasze teorie spiskowe są wyssane z palca .

 2. Pisane na kolanie

  Retoryka jaka uprawiają rządzący w postaci zastraszania społeczeństwa, przymusu czy wprowadzania wewnętrznych napięć w społeczeństwie Obarczanien ludzi tz antyszczepionkowcow wszystkimi zakażeniami czy zgonami w Polsce to zwykły mobbing i odrzucanie z siebie odpowiedzialności za tragiczna sytuacje w ochronie zdrowia. Rozporządzenia ministra zdrowia i odbieranie ludziom decyzji co do własnego zdrowia są niekonstytucyjne co wiąże się z popelnieniem przestępstwa przez ministra za co powinien ponieść konsekwencje. Prawo jest dla wszystkich jednakowe a obywatele Polski są zobowiązani do jego przestrzegania.

 3. Dlatego ja polecam dwie szklanki spirytusu dziennie, sok i ogórem zaasic i żaden wirus się człowieka nie ona.
  Codziennie tak robię, i codziennie pisze komentarze jestem zdrowy .

  • Slamsowianka ci ja...

   Prawdę mówiąc, ja nie słyszałem żeby systematycznie odkażający się wewnętrznie, bezdomni ulegali zakażeniom COVID’owym.
   W statystykach zgonów też się nie wykazuje bezdomnych w stanie stabilnym
   COŚ w tym jest !!!

 4. fałszywa pandemia

 5. do 50 dawek szczepienia ,a co ci do tego ? pilnuj swojej d … y ,jakoś coraz mniej w komentarzach antyszczepionkowców ,czyżby siup …

  • 50 dawek szczepienia

   kup se derdol i nie pier… jelonku. żal pupe ściska naiwniaku. włącz tv posłuchaj bzdur jak to mlekiem i miodem nas władza pasie.

 6. Dzbany betonowe nie chcą się szczepić to tak będzie.

 7. Czemu boicie się prawdy, ona naprawdę nie boli.

 8. 50 dawek szczepienia

  szczepcie się jelonki dalej to może miłościwie panująca nam władza pozwoli wam pójść do wc z czystym sumieniem i bez obostrzeń a nawet włączyć tv.

 9. Ile zmarło na covid-19 w Lublinie? Kolejne 0 pacjentów? Maseczki i szczepienia okazały się nieskuteczne. A społeczeństwo zostało okłamane. W 2021 r. jest więcej zgonów niż w 2020 i w 2019 !! Oszuści kowidowi.

 10. Macie prawdę, to z niej róbcie uzytek

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas