Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Łukowie otworzyli restaurację McDonald’s. W kolejce trzeba stać godzinę, policja kieruje ruchem (wideo)

Szturm klientów na nowo otwartą restaurację McDonald’s w Łukowie. W kolejce trzeba czekać godzinę, w menu brakuje już części pozycji, a ruchem kierują policjanci.

W poniedziałek 3 stycznia otwarta została restauracja McDonald’s w Łukowie. Na uruchomienie wyczekiwanego przez wielu mieszkańców lokalu czekało sporo osób. O ile rano zainteresowanie obiektem było można powiedzieć średnie, tak od południa zaczęły przybywać całe rodziny. Jednak prawdziwy szturm klientów nastąpił wieczorem.

Kolejka ustawiła się zarówno przed wejściem do lokalu, jak też na ulicy. W tej drugiej oczekują auta, których kierowcy i pasażerowie chcą skorzystać z linii McDrive. To wszystko sprawiło, że musieli interweniować policjanci, którzy zaczęli kierować ruchem, aby nie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji.

Aby kupić frytki czy kanapkę, trzeba było odstać blisko godzinę. Jednak jak nas poinformowano, na otwarcie lokalu przybyli nie tylko mieszkańcy Łukowa i okolic, lecz również osoby z sąsiedniego powiatu radzyńskiego. Takiego zainteresowania nie spodziewali się nawet właściciele. Zapasy zaczęły się bowiem kurczyć i niektóre pozycje z menu są już niedostępne.

Restauracja McDonald’s w Łukowie powstała w rejonie skrzyżowania ul. Warszawskiej i Al. Wojska Polskiego. Lokal zbudowano na działce, na której przed laty funkcjonowała centrala nasienna. Prace ruszyły latem, właśnie od rozbiórki zlokalizowanych tam budynków.

(fot/zdjęcie ilustracyjne, wideo – Master TV Łuków)

66 komentarzy

  1. Burgerownia Dubaj tylko w grę wchodzi.

  2. Łuków łuków miasto tłuków ?

Z kraju