Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pomóż małej Mai z Lublina. Przyjdź na Charytatywny Maraton Zumba Fitness

Za nieco ponad tydzień zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą dla chorej Mai. 19 września odbędzie się niesamowity Maraton Zumba Fitness, podczas którego będzie można zakupić cegiełkę, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na operację serca małej Mai.

Już przed narodzinami Mai było wiadomo, że będzie miała chore serce. – Szukaliśmy informacji, żeby wiedzieć, co nas czeka. – wspomina mama Mai. – Czy wada będzie poważna, czy operacyjna? Z każdym badaniem dowiadywaliśmy się, że jest coraz gorzej. Drożna tętnica płucna zarosła, zwiększając ryzyko powikłań. Wiedzieliśmy też, że Majka będzie szybciej się męczyć, będzie miała sine usta, paznokcie. W jej serduszku układy połączeń żył nie są prawidłowe – do prawej komory wchodzi aorta i tętnica płucna, a do lewej komory – nic. Tak rozpoczynał się walka o życie małej dziewczynki. Maja potrzebuje pieniędzy na operację wady serca. Tylko Wasza pomoc da szansę na lepsze życie małej dziewczynki.

Kwota potrzebna na operację jest dla nas nieosiągalna. – Pierwszy raz jesteśmy po tej stronie, kiedy musimy prosić innych ludzi o pomoc. Jest to sytuacja bardzo trudna, niewdzięczna. Przez lata byliśmy po tej drugiej stronie, gdy mogliśmy pomagać innym w potrzebie. Jednak teraz nie mamy innego wyjścia – przecież zbieramy pieniądze nie po to, żeby coś poprawić, udogodnić, tylko po to, żeby nasza córeczka mogła żyć – mówią rodzice Mai.

Operacja jest zaplanowana na 27 października 2015 roku, to już niebawem. Jej koszt to 36 500 euro.

Już w następną sobotę 19 września w hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, sala górna, ul. Chodźki 15, będzie możliwość wsparcia w leczeniu chorej Mai. Odbędzie się tam Charytatywny Maraton Zumba Fitness. Jak pomóc? Wpłać cegiełkę (min 10 zł) na miejscu maratonu lub pomóż przez stronę Fundacji Siepomaga:

Konto zbiórki Mai
Fundacja Siepomaga
Tytuł: 2650 Maja Zabłocka
BPH: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425
IBAN: PL SWIFT: BPHKPLPK

Pomóż małej Mai z Lublina. Przyjdź na Charytatywny Maraton Zumba Fitness

2015-09-10 18:45:41
(fot. Nadesłane)

3 komentarze

  1. Zgłoście sie z tym zbieraniem kasy do premier Kopacz. Na polskie dzieci pieniędzy nie ma,a na imigrantów są miliony.Mówię to z powagą.Powinni takie sprawy nagłasniać,że na Polaków i poprawę ich życia pieniędzy nie ma,a syryjczykowi dają mieszkanie,naukę,pracę,żarcie,kasę i opiekę medyczną.Co to za chory kraj?!

  2. Jak jeszcze długo w tym kraju trzeba będzie żebrać by ratować życie tych niczemu niewinnych dzieciątek? One są przyszłością Naszego Kraju – POLSKI !!! Ale nierząd woli zastąpić je emigrantami z afryki i bliskiego wschodu !!! Dla jewropejskich srebrników własny Naród sprzedają. Sobieski w grobie się przewraca

  3. miałam okazję poznać Maję i jej rodziców przypadkiem w przychodni i opowieść jej mamy o chorej Maj chwyciła mnie za serce. Dostałam wtedy ulotkę z numerem konta i przekazałam (również moi bliscy) 1% darowizny z pit-u.niby to nic, ale wszyscy możemy wspólnie pomóc małej istotce która chce żyć !!!!!!!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo